Północ Nieruchomości Warszawa Kasprzaka

Lokale - Sprzedaż  -  OKUNINKA

notuj
Dostępna powierzchnia 3750,00 m2
Cena 17999999,00 zł
Data aktualizacji 2022-05-11
Województwo lubelskie
Miejscowość OKUNINKA
Numer identyfikacyjny ogłoszenia 4/13011/OLS
Szanowni Państwo!!!
Z ogromną przyjemnością przedstawiamy naszą nową ofertę sprzedaży. Umowa została podpisana na wyłączność.
Niesamowicie piękny, kameralny, bardzo dochodowy Hotel-Spa nad samym brzegiem Jeziora Białego zaliczającego się do najczystszych jezior w Europie (106 hektarów powierzchni, głębokość jeziora 32,70m ,długość jeziora 1680m, szerokość 890m, długość linii brzegowej 4 kilometry 280m, jezioro polodowcowe). 
Jest to nowoczesny, trzygwiazdkowy obiekt wypoczynkowy o powierzchni 3750m2 posiadający: restaurację, kawiarnię, całodobowo monitorowany parking oraz spa zapewniające relaks w saunie suchej i w saunie mokrej, jacuzzi z koloroterapią, sale fitness, dwa wyposażone pokoje masażu, bicze szkockie, prysznic wrażeń itd.
"Rusałka" posiada duże sale bankietowe na przyjęcia okolicznościowe (większa  - 150 miejsc, mniejsza - 50 miejsc) oraz dwie sale konferencyjne (od 125 do 180 osób) klimatyzowane, wyposażone w: rzutnik, odtwarzacz DVD, flipchart, system nagłaśniający.
W Hotelu jest 68 zróżnicowanych pod względem wyposażenia i wielkości pokoi (jednoosobowych, dwuosobowych, trzyosobowych pokoi LUX, apartamentów i pokoi studio). Pokoje są nowoczesne, urządzone z ogromnym smakiem, wyposażone w łazienki, telewizory, porty USB, telefon, bezprzewodowy internet. Dobrą atmosferę wnętrz tworzą przepiękne tarasy i malownicze widoki na pobliskie jezioro i okolicę.
W budynku znajduje się winda i pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Do nieruchomości podłączono wszystkie media, ogrzewanie z pompy ciepła zasilanej z gleby, oprócz tego ogrzewanie olejowe, w niedługim okresie czasu będzie podłączony gaz ziemny. Działka o powierzchni 4047m2.
Obiekt znajduje się w miejscowości Okuninka, która jest całoroczna miejscowością wypoczynkową oferującą Państwu wszelkie atrakcje związane z relaksacją. Czyste powietrze, odczuwalny mikroklimat, lasy Poleskiego Parku Narodowego, pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie wpisane w UNESCO, a to wszystko objęte obszarem Natura 2000 gwarantują satysfakcjonujące spędzenie czasu. Pobliskie miasteczko trzech kultur - Włodawa, ze wspaniałymi zabytkami, miasto Chełm z fascynującą dwukilometrową trasą podziemną w dawnej kopalni kredy, perła renesansu - Zamość, Stare Miasto w Lublinie oraz wiele innych interesujących obiektów w okolicy wpisuje się w unikatowy pejzaż regionu.
Z ogromną przyjemności zapraszamy Państwa na prezentacje. Kontakt pod numerem telefonu 607 200 800

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 607...607 200 800
osoba do kontaktu: Adam Ratkiewicz

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Investment Place Sp. z o.o, z siedzibą w Warszawie (00-019 Warszawa), ul. Złota 7, lok. 18, KRS: 0000940997, NIP: 5252890148, REGON: 520825324 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

<< powrót do formularza

Północ Nieruchomości Warszawa Kasprzaka

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 OKUNINKA  lokale - sprzedaż
OKUNINKA

pow. 3750,00 m2

lokale - sprzedaż

 KAROLINÓW  lokale - sprzedaż
KAROLINÓW

pow. 1000,00 m2

lokale - sprzedaż

 ŁOWICZ  lokale - sprzedaż
ŁOWICZ

pow. 286,00 m2

lokale - sprzedaż

 CZĘSTOCHOWA  lokale - sprzedaż
CZĘSTOCHOWA

pow. 3440,00 m2

lokale - sprzedaż

zadzwoń zapytanie