Perfect House

Grunty - Sprzedaż  -  Mirosławiec

notuj
Dostępna powierzchnia 31280,00 m2
Cena 1995000,00 zł
Data aktualizacji 2022-01-04
Województwo zachodniopomorskie
Miejscowość Mirosławiec
Numer identyfikacyjny ogłoszenia PRF-GS-5543
Numer licencji zawodowej pośrednika 23037
Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość z duszą. To posiadłość położona 120 km od granicy polsko-niemieckiej w pobliżu Mirosławca, nad pełnym uroku strumieniem, 300 m od jeziora, z dobrym dojazdem DK nr 10.
Teren obejmuje ponad 3 hektarowy obszar, w którego centralnej części znajduje się bardzo dobrze zachowany, wybudowny z czerwonej cegły MŁYN wodny z przestronną częścia mieszkalną zajmującą 3 poziomy- razem 550 mkw. Obecni właściciele wyremontowali i zagospodarowli parter i piętro (350 mkw, z wymianą wszystkich instalacji, okien i drzwi), pozostało do adaptacji 200 mkw polączonego z młynem drewnianego strychu. Pomieszczenia mieszkalne są bardzo jasne, mają duże okna i 3 m wysokości. Na parterze jest wydzielone osobne mieszkanie (duży pokój z kominkiem, kuchnia i łazienka) z oddzielnym wejściem. W sumie mamy 8 pokoi, dwie łazienki i 2 kuchnie.
Część przemysłowa (młyn), ma osobne wejście, jest wewnątrz drewniana i wyposażona we wszystkie oryginalne urządzenia. Po częściowej wymianie uszczelek i pasów transmisyjnych, młyn mógłby rozpocząć normalną pracę. Są tu trzy poziomy. Wszystko pięknie pachnie drewnem i jest istną gratką dla koneserów. Młyn jest podpiwniczony.
Całość otoczona jest drzewami, obok budynku mamy wydzielony ogród warzywny i sporą, okrągłą altanę w części rekreacyjnej. Na terenie posiadłości znajduje się budynek gospodarczy (120 mkw) i 600-metrowy pełen uroku staw z małą naturalną fontanną.
Nieruchomość posiada własne ujęcie wody i własny transformator (50kW). Ogrzewana jest piecem na pelet. Duże, betonowe, czterokomorowe szambo wywożone jest raz w roku.
Miejsce jest idealne dla kogoś, kto pragnie uciec od cywilizacji i prowadzić niezależne gospodarstwo domowe, w otoczeniu przyrody. Druga opcja, to stworzenie atrakcyjnego zakątka dla turystów z pokojami na wynajem, polem campingowym, stajnia i innymi niespodziankami agroturystycznymi. To tym ciekawsza koncepca, że w okolicy jest wiele atrakcji turystycznych, np. organizowane są spływy kajakowe, podpływające pod sam Młyn.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Magdalena Janicka - Dyrektor (licencja nr: 23037)
--------------------------
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Firma prowadzona pod nadzorem licencjonowanego pośrednika.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 612 960...612 960 395,514 753 514
osoba do kontaktu: Magdalena Janicka - Dyrektor

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Elżbieta Lewandowska, przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „Ella” Elżbieta Lewandowska, Perfect House, z siedzibą 60-465 Poznań, ul. Wietrzykowskich 40 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: https://www.e-perfecthouse.pl/

<< powrót do formularza

Perfect House

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 Rogoźno (gw)  magazyny - sprzedaż
Rogoźno (gw) - Karolewo

pow. 1704,00 m2

magazyny - sprzedaż

 Suwałki m.  biura - sprzedaż
Suwałki m. - Suwałki

pow. 5440,00 m2

biura - sprzedaż

 Kłodzko Okrzei lokale - sprzedaż
Kłodzko, Okrzei

pow. 4321,00 m2

lokale - sprzedaż

 Katowice m.  biura - sprzedaż
Katowice m. - Katowice

pow. 5667,00 m2

biura - sprzedaż

 Poznań m.  biura - sprzedaż
Poznań m. - Poznań, Centrum

pow. 204,31 m2

biura - sprzedaż

 Władysławowo Towarowa biura - sprzedaż
Władysławowo, Towarowa

pow. 966,00 m2

biura - sprzedaż

 Stęszew (gw)  grunty - sprzedaż
Stęszew (gw) - Skrzynki

pow. 66896,00 m2

grunty - sprzedaż

 Lubasz  grunty - sprzedaż
Lubasz

pow. 376,00 m2

grunty - sprzedaż

 Tarnowo Podgórne (gw)  grunty - sprzedaż
Tarnowo Podgórne (gw) - Lusówko

pow. 1840,00 m2

grunty - sprzedaż

 Szczecinek  grunty - sprzedaż
Szczecinek

pow. 6336,00 m2

grunty - sprzedaż

 Szczawnica Połoniny lokale - sprzedaż
Szczawnica, Połoniny

pow. 684,00 m2

lokale - sprzedaż

 Ciasna  biura - sprzedaż
Ciasna

pow. 870,00 m2

biura - sprzedaż

zadzwoń zapytanie