Perfect House

Lokale - Sprzedaż  -  Zator

notuj

Dostępna powierzchnia 6791,50 m2
Cena 36000000,00 zł
Data aktualizacji 2021-10-15
Województwo małopolskie
Miejscowość Zator
Numer identyfikacyjny ogłoszenia PRF-BS-5499
Numer licencji zawodowej pośrednika 26395
Unikatowy 4 gwiazdkowy hotel
Świetna lokalizacja - Energylandia - 20 km, Kraków - 50 km
SPA, restauracja, basen, sale konferencyjne, 68 pokoi
6791,5 m2 powierzchni użytkowej
1,5650 terenu
Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym obiektem hotelowym, położonym w górach, blisko Krakowa, u stóp pięknego, zielonego wzgórza.
Ten n iepowtarzalny obiekt powstawał przez 7 lat, dzięki wizji, marzeniom i wspaniałym pomysłom dwojga kochających dobrą muzykę ludzi. Piszemy o muzyce, bo od początku było wiadoma, że nie będzie to tylko hotel ale tez prestiżowe miejsce spotkań ludzi kultury muzycznej. Te założenia udało się zrealizować. W obiekcie odbyło się już X edycji niezwykłego festiwalu jazzowego, a w pokojach hotelowych gościło wiele gwiazd światowego formatu.
Obecnie hotel to 3 budynki. Pierwszy z nich powstał z przebudowy dawnego młyna, pochodzacego z 1886 roku. Został tak zmodernizowany i wyposażony, żeby zapewnić najwyższy komfort nawet bardzo wymagającym gościom. Udało się jednak zachować i odrestaurować stare młyńskie urządzenia, których wystawa na poszczególnych piętrach podkreśla niezwykły klimat miejsca. Na dole tego obiektu znajduje się recepcja oraz duża restauracja z zachowanymi, oryginalnymi, łukowymi ceglastymi sklepieniami, unikat w skali europejskiej.
Drugi budynek (identyczny w formie) został zbudowany od podstaw. Oprócz pokoi hotelowych znajdują się w nim basen ze strefą wellness oraz utrzymane w orientalnym stylu SPA , oferujące gościom komplet nowoczesnych zabiegów.
Te dwa budynki „spięte” są łacznikiem, który pozwala na swobodną komunikację, również przy mniej sprzyjającej pogodzie. Trzeci z budynków jest mniejszy i oferuje kilka większych osobnych rodzinnych apartamentów z kuchniami. Razem oferują 68 pokoi (około 150 miejsc noclegowych).
Wykorzystane (pogłębione i wyremontowane) zostały też podziemia budynku, gdzie powstała duża sala konferencyjno-teatralna i kregielnia. W sumie obiekt posiada 3 sale konferencyjne oraz parking na 62 auta i 3 autobusy .
Cały budynek (wszystkie pokoje) jest klimatyzowany. Na terenie otaczającym hotel znajduje się też duża polana, oraz zadaszone miejsce na grilla przeznaczone na rekreację i imprezy integracyjne.
Obiekt bardzo dobrze funkcjonuje, cieszy się wysokimi ocenami na portalach branżowych oraz tysiącami ocen od zadowolonych gości, z których wielu zostało jego stałymi bywalcami.
Jest miejscem przyjaznym dzieciom, dla których organizowane są specjalne zajęcia, pozwalające rodzicom na komfortowy wypoczynek.
Także kuchnia hotelu ma wśród klientów bardzo dobre opinie, co nie dziwi, gdyż opiera się głównie na produktach lokalnych.
Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą obiektu, którego główny atut i wyróżnik stanowią ludzie (stali miejscowi pracownicy i dostawcy towarów oraz usług) i dobra opinia. To kapitał, który wypracowuje się latami i który stanowi ogromną, trudną do skalkulowania wartość dodaną.
Zapraszam do kontaktu
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Tomasz Kucharczyk - Pośrednik (licencja nr: 26395)
--------------------------
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Firma prowadzona pod nadzorem licencjonowanego pośrednika.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 612 960...612 960 395,514 753 514
osoba do kontaktu: Tomasz Kucharczyk - Pośrednik

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Elżbieta Lewandowska, przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „Ella” Elżbieta Lewandowska, Perfect House, z siedzibą 60-465 Poznań, ul. Wietrzykowskich 40 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: https://www.e-perfecthouse.pl/

<< powrót do formularza

Perfect House

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 Wołomin  biura - sprzedaż
Wołomin

pow. 3720,00 m2

biura - sprzedaż

 Lublin m.  biura - sprzedaż
Lublin m. - Lublin

pow. 1197,00 m2

biura - sprzedaż

 Nidzica  biura - sprzedaż
Nidzica - Nidzica

pow. 1191,00 m2

biura - sprzedaż

 Kalisz m. Asnyka biura - sprzedaż
Kalisz m. - Kalisz, Asnyka

pow. 1763,00 m2

biura - sprzedaż

 Kościerzyna Sienkiewicza biura - sprzedaż
Kościerzyna, Sienkiewicza

pow. 3920,00 m2

biura - sprzedaż

 Nowy Targ al. Tysiąclecia biura - sprzedaż
Nowy Targ, al. Tysiąclecia

pow. 1481,00 m2

biura - sprzedaż

 Trzebinia Piłsudskiego biura - sprzedaż
Trzebinia, Piłsudskiego

pow. 1960,00 m2

biura - sprzedaż

 Trzebnica św. Jadwigi biura - sprzedaż
Trzebnica, św. Jadwigi

pow. 1638,00 m2

biura - sprzedaż

 Pobiedziska (gw)  grunty - sprzedaż
Pobiedziska (gw) - Kołata

pow. 3001,00 m2

grunty - sprzedaż

 Gdynia m. Robotnicza biura - sprzedaż
Gdynia m. - Gdynia, Robotnicza

pow. 844,00 m2

biura - sprzedaż

 Szczecinek  grunty - sprzedaż
Szczecinek

pow. 6336,00 m2

grunty - sprzedaż

 Poznań m.  lokale - sprzedaż
Poznań m. - Poznań, Sołacz

pow. 21,50 m2

lokale - sprzedaż

zadzwoń zapytanie