Perfect House

Biura - Sprzedaż  -  Warszawa m.  -  Warszawa, Ursynów

notuj

Dostępna powierzchnia 2585,00 m2
Cena 18000000,00 zł
Data aktualizacji 2019-04-23
Województwo mazowieckie
Miejscowość Warszawa m.
Rejon/dzielnica Warszawa, Ursynów
Numer identyfikacyjny ogłoszenia PRF-BS-4384
Numer licencji zawodowej pośrednika 6987
Nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji w Warszawie, przy stacji metra Stokłosy. Idealne miejsce pod biura, usługi lub mieszkania.
Nieruchomość obejmuje działki nr:
4/1 o pow. 1770 m 2 (przypomina kształtem trapez)
4/2 o pow. 609 m 2 (kształt trójkąta równoramiennego)
Łączna powierzchnia działek wynosi 2379 m 2 .
W skład nieruchomości wchodzi:
budynek biurowy o pow. użytkowej - 2585,43 m 2 (4 kondygnacje: piwnica, parter, piętra od 1 do 2, o zwartej bryle ze stropodachem płaskim)
Budynek biurowy posiada instalacje:
elektryczną
wodociągową
kanalizacyjną
telefoniczną
Obiekt biurowy murowany, posiada 4 kondygnacje (3 nadziemne i 1 podziemną). W budynku przy ul. KEN 81znajdują się pomieszczenia biurowe typu open space na ok. 80 stanowisk pracy, odrębne gabinety, dzielone sale konferencyjne oraz zaplecze socjalne utrzymane w bardzo dobrym standardzie. W piwnicy mieści się również pomieszczenie wydzielone na magazyn. Teren jest ogrodzony i w dużej części utwardzony. Nieruchomość posiada parking z około 16 miejscami postojowymi. Budynek położony jest na dwóch działkach, które razem tworzą regularną całość w kształcie kwadratu.
Nieruchomość znajduje się przy alei Komisji Edukacji Narodowej 81 na warszawskim Ursynowie - w odległości ok. 8,6 km od centrum miasta oraz 4,7 km od lotniska Chopina-Okęcie.
Najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa wielorodzinna z parterami przeznaczonymi na działalność usługową. Przystanki komunikacji miejskiej usytuowane są w niewielkiej odległości od nieruchomości: stacja Metro Stokłosy (150 m), autobusy (100 m). W pobliżu również Parking Park and Ride (100 m). O jedyne 300 m oddalona jest galeria handlowa KEN Center, nieco dalej mieści się Multikino Ursynów (900 m). W odległości ok.1 km znajduje się Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW).
W pobliżu
100 m - przystanek autobusowy
150 m - stacja metra Stokłosy
300 m - galeria handlowa KEN Center
900 m - Multikino Ursynów
1 km - SGGW (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego)
4,7 km - lotnisko Chopina-Okęcie
8,6 km - centrum Warszawy
Możliwe wykorzystanie nieruchomości
Ze względu na atrakcyjną lokalizację, możliwości konstrukcyjne oraz korzystne zapisy planu miejscowego nieruchomość można przekształcić na budynek mieszkalny wielorodzinny lub biurowy. Atutem nieruchomości są stropy, których wysokość dochodzi do 5 metrów, co pozwala na zwiększenie powierzchni użytkowej. Ponadto obiekt może zostać wyposażony w windę zewnętrzną.
Uwarunkowania planistyczne
Nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego symbolem M1.20. Zgodnie z ustaleniami Studium wyceniana nieruchomość położona jest na terenach o przewadze zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej (M1), o wysokości zabudowy do max. 20 m i średnim wskaźniku intensywności zabudowy 1,5.
Założenia sprzedaży
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury teletechnicznej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:
powierzchni użytkowej - 1321,43 m 2 w budynku na zasadzie użytkowania
gruntu - 291,87 m 2 na zasadzie służebności przesyłu
Istnieje możliwość wypracowania wspólnie z inwestorem projektu optymalizacji powierzchni zajmowanej przez infrastrukturę telekomunikacyjną. W ramach rozwiązania urządzenia (wszystkie lub część) mogą zostać przeniesione na dedykowaną powierzchnię.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Michał Dziarmaga - Pośrednik w obrocie nieruchom. (licencja nr: 6987)
--------------------------
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Firma prowadzona pod nadzorem licencjonowanego pośrednika.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 612 960...612 960 395,514 753 514
osoba do kontaktu: Michał Dziarmaga - Pośrednik w obrocie nieruchom.

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Elżbieta Lewandowska, przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „Ella” Elżbieta Lewandowska, Perfect House, z siedzibą 60-465 Poznań, ul. Wietrzykowskich 40 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: https://www.e-perfecthouse.pl/

<< powrót do formularza

Perfect House

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 Lublin m.  biura - sprzedaż
Lublin m. - Lublin

pow. 1197,00 m2

biura - sprzedaż

 Konin m. Powstańców Wielkopolskich biura - sprzedaż
Konin m. - Konin, Powstańców Wielkopolskich

pow. 3156,00 m2

biura - sprzedaż

 Tychy m.  biura - sprzedaż
Tychy m. - Tychy

pow. 7031,00 m2

biura - sprzedaż

 Kędzierzyn-Koźle Piramowicza lokale - sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Piramowicza

pow. 4572,00 m2

lokale - sprzedaż

 Ciechocinek  lokale - sprzedaż
Ciechocinek - Ciechocinek

pow. 3000,00 m2

lokale - sprzedaż

 Dopiewo  grunty - sprzedaż
Dopiewo - Skórzewo

pow. 1069,00 m2

grunty - sprzedaż

 Poznań m.  biura - wynajem
Poznań m. - Poznań, Jeżyce

pow. 120,00 m2

biura - wynajem

 Głogów  biura - sprzedaż
Głogów - Stare Miasto

pow. 2824,00 m2

biura - sprzedaż

 Dobre Miasto  biura - sprzedaż
Dobre Miasto - Dobre Miasto

pow. 958,00 m2

biura - sprzedaż

 Serock Wyzwolenia lokale - sprzedaż
Serock, Wyzwolenia

pow. 19513,00 m2

lokale - sprzedaż

 Poznań m.  grunty - sprzedaż
Poznań m. - Poznań, Strzeszynek

pow. 1373,00 m2

grunty - sprzedaż

 Swarzędz (gw)  grunty - sprzedaż
Swarzędz (gw) - Rabowice

pow. 5500,00 m2

grunty - sprzedaż

zadzwoń zapytanie