Perfect House

Biura - Sprzedaż  -  Warszawa m.  -  Warszawa

notuj

Dostępna powierzchnia 1400,00 m2
Cena 8500000,00 zł
Data aktualizacji 2016-12-27
Województwo mazowieckie
Miejscowość Warszawa m.
Rejon/dzielnica Warszawa
Numer identyfikacyjny ogłoszenia PRF-BS-2967
Numer licencji zawodowej pośrednika 6987
Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu nr 8 o powierzchni 2670 m 2 z obrębu ewidencyjnego nr 3-05-04, zabudowana budynkiem biurowo-technicznym oraz portiernią, zlokalizowana w Warszawie przy ul. Męcińskiej 10/14.
Działka ma kształt prostokąta, ze ściętym narożnikiem od strony Al. Stanów Zjednoczonych. Kształt działki korzystny do zagospodarowania. Budynek zlokalizowany jest na połowie działki od strony ul. Stockiej i Al. Stanów Zjednoczonych, druga połowa działki stanowi parking. Budynek ma trzy kondygnacje naziemne i jedną podziemną. Główne wejście do budynku od strony Al. Stanów Zjednoczonych z windą dla osób niepełnosprawnych, drugie wejście od strony ul. Czapelskiej, przy wejściu zlokalizowany jest kontener z pomieszczeniami dla ochrony budynku. Nieruchomość jest w całości ogrodzona.
Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w Warszawie, w dzielnicy Praga Południe na osiedlu Grochów, około 300 m na południe od Ronda Wiatraczna, przy skrzyżowaniu ulicy Męcińskiej z ul. I. Kruszewskiego. Sąsiaduje z Aleją Stanów Zjednoczonych, będącą jednym z najważniejszych szlaków komunikacyjnych w okolicy, zapewniającym połączenie Wału Miedzeszyńskiego i mostu Łazienkowskiego z ul. Grochowską. Nieruchomość usytuowana jest ok. 4km na wschód od mostu Poniatowskiego i około 7 km na wschód od centrum miasta (Dworca Centralnego).
Infrastruktura Techniczna
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych zabezpieczających dostęp do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, na zasadzie:
użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 611,51m 2 (273,07m² w piwnicy i 338,44m 2 na II piętrze),
służebności przesyłu - dotyczy części gruntu o powierzchni 317,93m 2 .
Przeznaczenie
Teren przedmiotowej nieruchomości objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.
Zgodnie zapisami planu przedmiotowa działka znajduje się na obszarze o symbolu E4.1 I-T/U-HB - teren infrastruktury- teletechniki oraz usług handlu i biur.
W pobliżu
W sąsiedztwie występuję zabudowa mieszkaniowa jedno i wielorodzinna a także usługowa i biurowa. Funkcje usługowa i handlowa zlokalizowane są głównie w parterach budynków mieszkalnych nowej generacji.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Michał Dziarmaga - Pośrednik w obrocie nieruchom. (licencja nr: 6987)
--------------------------
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Firma prowadzona pod nadzorem licencjonowanego pośrednika.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 612 960...612 960 395,514 753 514
osoba do kontaktu: Michał Dziarmaga - Pośrednik w obrocie nieruchom.

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Elżbieta Lewandowska, przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „Ella” Elżbieta Lewandowska, Perfect House, z siedzibą 60-465 Poznań, ul. Wietrzykowskich 40 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: https://www.e-perfecthouse.pl/

<< powrót do formularza

Perfect House

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 Poznań m. lokale - wynajem
Poznań m. - Poznań, Grunwald

pow. 90,00 m2

lokale - wynajem

 Chorzów m. biura - sprzedaż
Chorzów m. - Chorzów

pow. 2632,00 m2

biura - sprzedaż

 Komorniki lokale - sprzedaż
Komorniki

pow. 2592,00 m2

lokale - sprzedaż

 Kutno biura - sprzedaż
Kutno

pow. 1911,00 m2

biura - sprzedaż

 Rzeszów m. biura - sprzedaż
Rzeszów m. - Rzeszów

pow. 552,00 m2

biura - sprzedaż

 Borzytuchom grunty - sprzedaż
Borzytuchom - Niedarzyno

pow. 29208,00 m2

grunty - sprzedaż

 Kędzierzyn-Koźle Piramowicza lokale - sprzedaż
Kędzierzyn-Koźle, Piramowicza

pow. 4572,00 m2

lokale - sprzedaż

 Police biura - sprzedaż
Police

pow. 1164,00 m2

biura - sprzedaż

 Poznań m. lokale - sprzedaż
Poznań m. - Poznań, Centrum

pow. 550,00 m2

lokale - sprzedaż

 Dobre Miasto biura - sprzedaż
Dobre Miasto - Dobre Miasto

pow. 958,00 m2

biura - sprzedaż

 Września grunty - sprzedaż
Września

pow. 29774,00 m2

grunty - sprzedaż

 Międzyzdroje biura - sprzedaż
Międzyzdroje

pow. 676,00 m2

biura - sprzedaż

zadzwoń zapytanie