Perfect House

Biura - Sprzedaż  -  Warszawa m.  -  Warszawa, Twarda

notuj

Dostępna powierzchnia 1864,00 m2
Cena zapytaj o cenę
Data aktualizacji 2019-09-23
Województwo mazowieckie
Miejscowość Warszawa m.
Rejon/dzielnica Warszawa
Ulica Twarda
Numer identyfikacyjny ogłoszenia PRF-BS-2964
Numer licencji zawodowej pośrednika 6987
Cena: konkurs ofert !
Biurowiec w centrum Warszawy, tuż przy metrze Rondo ONZ.
Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 630 m 2 .
Budynek biurowy z piwnicą posiada 3 kondygnacje naziemne (parter i 2 piętra) oraz kondygnację czwartą, o niepełnej wysokości. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 1 863,90 m 2 . W budynku na parterze i 1 piętrze mieszczą się powierzchnie biurowe w układzie gabinetowym, sale konferencyjne, open space’y oraz pomieszczenia socjalne. Obiekt murowany z początku lat 90-tych w dobrym standardzie, do wykorzystania na cele biurowe i usługowe. Działka ma kształt wydłużonego prostokąta i bardzo dobrą ekspozycję od ulicy, w pobliżu Ronda ONZ. Do dyspozycji przeszklone wiaty dla rowerów.
Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się przy ul. Twardej w Warszawie, w ścisłym centrum miasta.
Najbliższe sąsiedztwo stanowi nowoczesna zabudowa biurowo-usługowa oraz mieszkalna.
Zaledwie 150 m od nieruchomości mieści się duży węzeł komunikacyjny Rondo ONZ, ze stacją metra, tramwajami i autobusami. W pobliżu (300 m) usytuowany jest 5-gwiazdkowy hotel InterContinental, apartamentowiec Cosmopolitan (150 m) oraz Pałac Kultury i Nauki (500 m). W kierunku północnym, ok. 400 m od nieruchomości znajduje się zabytkowa hala targowa - Hala Mirowska. W niedalekiej odległości (ok. 550 m) zlokalizowany jest dworzec kolejowy Warszawa Centralna (pociągi PKP, KM, SKM, WKD zapewniające komunikację w strefie podmiejskiej i ogólnokrajowej) oraz galeria handlowa Złote Tarasy.
W pobliżu
150 m - stacja metra Rondo ONZ i liczne tramwaje, autobusy
280 m - duży dyskont spożywczy
400 m - hala targowa - Hala Mirowska
500 m - Pałac Kultury i Nauki
550 m - galeria handlowa Złote Tarasy
550 m - dworzec kolejowy Warszawa Centralna
6,5 km - Lotnisko Chopina
Możliwe wykorzystanie nieruchomości
Nieruchomość ze względu na usytuowanie posiada duży potencjał inwestycyjny. Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy, w pobliżu galerii handlowej Złote Tarasy, Dworca Centralnego oraz Pałacu Kultury i Nauki. Stacja metra Rondo ONZ oraz tramwaje i autobusy w odległości zaledwie 150 m. Ponadto w budynku różnorodne powierzchnie łatwe do adaptacji na cele biurowo-usługowe.
Uwarunkowania planistyczne
Nieruchomość znajduje się na obszarze nieobjętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W chwili obecnej plan miejscowy dotyczący tego terenu jest w opracowaniu (rej. Pl. Grzybowskiego). Nieruchomość usytuowana jest na terenie oznaczonym w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego symbolem C ≥ 30, w strefie Śródmieścia Funkcjonalnego. Zgodnie z ustaleniami studium, nieruchomość położona jest na terenach wielofunkcyjnych (C ≥ 30), o wysokości zabudowy powyżej 30 m i średnim wskaźniku intensywności zabudowy 3,5, przy czym dopuszcza się wskaźnik intensywności powyżej 3,5 dla terenów o kategorii wysokości zabudowy powyżej 30 m nad poziom terenu oraz w przypadku lokalizacji dominanty wysokościowej.
Biorąc pod uwagę usytuowanie sąsiedniego budynku biurowego Spektrum, dla zachowania zgodności z przepisami prawa budowlanego, działka mogłaby być zabudowana budynkiem o parametrach zgodnych z parametrami budynku biurowego, którym aktualnie zabudowana jest działka (całkowite zabudowanie terenu działki, maksymalna wysokość 4 kondygnacje naziemne).
Założenia sprzedaży
Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie Ograniczonego Prawa Rzeczowego dla infrastruktury teletechnicznej dotyczącego:
powierzchni - 917,82 m 2 w budynku na zasadzie użytkowania
powierzchni - 25,5 m 2 gruntu na zasadzie służebności przesyłu
powierzchni - 140 m 2 części dachu i elewacji
Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Michał Dziarmaga - Pośrednik w obrocie nieruchom. (licencja nr: 6987)
--------------------------
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Firma prowadzona pod nadzorem licencjonowanego pośrednika.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 612 960...612 960 395,514 753 514
osoba do kontaktu: Michał Dziarmaga - Pośrednik w obrocie nieruchom.

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Elżbieta Lewandowska, przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „Ella” Elżbieta Lewandowska, Perfect House, z siedzibą 60-465 Poznań, ul. Wietrzykowskich 40 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: https://www.e-perfecthouse.pl/

<< powrót do formularza

Perfect House

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 Wągrowiec  grunty - sprzedaż
Wągrowiec

pow. 451,00 m2

grunty - sprzedaż

 Rokietnica (gw)  grunty - sprzedaż
Rokietnica (gw) - Rostworowo

pow. 830,00 m2

grunty - sprzedaż

 Reda Pucka lokale - sprzedaż
Reda - Rekowo Dolne, Pucka

pow. 1438,00 m2

lokale - sprzedaż

 Izabelin Tetmajera biura - sprzedaż
Izabelin - Izabelin C, Tetmajera

pow. 720,00 m2

biura - sprzedaż

 Suchy Las  biura - wynajem
Suchy Las

pow. 90,00 m2

biura - wynajem

 Łomianki Pionierów lokale - sprzedaż
Łomianki, Pionierów

pow. 924,00 m2

lokale - sprzedaż

 Mosina (gw)  grunty - sprzedaż
Mosina (gw) - Radzewice

pow. 996,00 m2

grunty - sprzedaż

 Leszno m. Słowiańska biura - sprzedaż
Leszno m. - Leszno, Słowiańska

pow. 4059,00 m2

biura - sprzedaż

 Gdańsk m.  grunty - sprzedaż
Gdańsk m. - Gdańsk

pow. 2555,00 m2

grunty - sprzedaż

 Warszawa m.  biura - sprzedaż
Warszawa m. - Warszawa

pow. 3632,00 m2

biura - sprzedaż

 Sierpc Płocka biura - sprzedaż
Sierpc, Płocka

pow. 1833,00 m2

biura - sprzedaż

 Wołomin  biura - sprzedaż
Wołomin

pow. 3720,00 m2

biura - sprzedaż

zadzwoń zapytanie