Property Group Poland, NowodworskiEstates, PrivateHouseBrokers

Lokale - Wynajem  -  KRAKÓW  -  KRAKÓW-PODGÓRZE, Przemysłowa

notuj

Dostępna powierzchnia 113,51 m2
Cena 9080,80 zł
Data aktualizacji 2022-04-07
Województwo małopolskie
Miejscowość KRAKÓW
Rejon/dzielnica KRAKÓW-PODGÓRZE
Ulica Przemysłowa
Numer identyfikacyjny ogłoszenia 9383/2089/OLW
Numer licencji zawodowej pośrednika 19641
Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 113,51 mkw w nowym budynku zlokalizowanym przy ulicy Zabłocie.

LOKALIZACJA: Sam budynek położony jest w ścisłym centrum dzielnicy Krakowa- Zabłociu. Zabłocie to historyczna przemysłowa dzielnica leżąca nad Wisłą, która dzięki realizacji kompleksowego planu rewitalizacji zmienia swój wygląd i charakter niemal każdego dnia, stając się nowoczesną i już w tej chwili bardzo modną częścią Krakowa. Swoim niespotykanym urokiem przyciąga przede wszystkim kreatywnych ludzi ze środowisk artystycznych i intelektualnych, a dzięki wybudowanym w ostatnich latach nowoczesnym biurowcom Diamante Plaza czy Enterprise Park – również biznesowych.

BUDYNEK: Nowoczesny 8-piętrowy budynek z lokalami o charakterze handlowo- usługowym na parterze oraz z apartamentami na wyższych kondygnacjach. Usytuowany w pobliżu przystanków tramwajowych i autobusowych umożliwiających szybki dojazd na terenie całego Krakowa. Budynek powstaje na terenie dawnej fabryki Miracullum,. Nowoczesna forma inwestycji utrzymana jest jednocześnie w konwencji architektury postindustrialnej.

LOKAL: Zlokalizowany na parterze. Lokal składa się z powierzchni użytkowej oraz zaplecza sanitarnego o łącznej powierzchni 113,51 mkw w skład której wchodzi duże pomieszczenie typu open-space oraz zaplecze socjalno- sanitarne. Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje: centralne ogrzewanie, klimatyzację (możliwość wykonania), wentylację mechaniczną nawiewno- wywiewną, separator tłuszczu, sanitarną oraz teletechniczną. Lokal posiada miejskie ogrzewanie. Istnieje również możliwość zainstalowania klimatyzacji w lokalu.

Wykończenie – indywidualna aranżacja dostosowana do potrzeb najemcy. Możliwość dofinansowania wykończenia lokalu pod klucz zgodnie z projektem oraz wykonania wszelkich prac remontowych w przypadku podpisania przez klienta umowy na okres dłuższy niż 5 lat.- wynajmujący bierze pod uwagę partycypację w kosztach wykończenia. Duże witryny zapewniają możliwość bardzo dobrej ekspozycji prowadzonej działalności oraz pozyskania nowych klientów.

Jest to doskonała propozycja dla klientów ceniących sobie prestiż oraz komfort miejsca pracy. Lokal nadaje się pod prowadzenie działalności gastronomicznej.

CENA: 80 zł netto/ m^2 netto + opłaty eksploatacyjne + media.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 862 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.

Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 799...799 350 860
osoba do kontaktu: Maciek Suchanek

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Nowodworski Estates EQUITY Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie (31-069 Kraków), ul. Sukiennicza 8/U8, KRS 0000943668, NIP 6762500448, REGON 363588638 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: https://www.nowodworskiestates.pl/

<< powrót do formularza

Property Group Poland, NowodworskiEstates, PrivateHouseBrokers

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 GLIWICE  lokale - wynajem
GLIWICE

pow. 306,00 m2

lokale - wynajem

 WROCŁAW Gliniana biura - wynajem
WROCŁAW - GAJ, Gliniana

pow. 69,10 m2

biura - wynajem

 KRAKÓW Tytusa Czyżewskiego lokale - wynajem
KRAKÓW - ŁOBZÓW, Tytusa Czyżewskiego

pow. 670,66 m2

lokale - wynajem

 RADOM Gabriela Narutowicza lokale - wynajem
RADOM - PLANTY, Gabriela Narutowicza

pow. 103,74 m2

lokale - wynajem

 WROCŁAW Robotnicza biura - wynajem
WROCŁAW - WROCŁAW-FABRYCZNA, Robotnicza

pow. 377,00 m2

biura - wynajem

 WARSZAWA Ostrobramska biura - wynajem
WARSZAWA - PRAGA-POŁUDNIE, Ostrobramska

pow. 193,00 m2

biura - wynajem

 TCZEW Gdańska grunty - sprzedaż
TCZEW, Gdańska

pow. 289,00 m2

grunty - sprzedaż

 WANDZINÓW  grunty - sprzedaż
WANDZINÓW

pow. 21611,00 m2

grunty - sprzedaż

 GLIWICE  magazyny - wynajem
GLIWICE

pow. 400,00 m2

magazyny - wynajem

 KRAKÓW pl. Inwalidów lokale - wynajem
KRAKÓW - KRAKÓW-KROWODRZA, pl. Inwalidów

pow. 120,00 m2

lokale - wynajem

 WARSZAWA Rabindranatha Tagore lokale - wynajem
WARSZAWA - MOKOTÓW, Rabindranatha Tagore

pow. 250,00 m2

lokale - wynajem

 MOSINA  lokale - wynajem
MOSINA

pow. 67,90 m2

lokale - wynajem

zadzwoń zapytanie