Property Group Poland, NowodworskiEstates, PrivateHouseBrokers

Lokale - Sprzedaż  -  KRAKÓW  -  GÓRKA NARODOWA, Stefana Banacha

notuj

Dostępna powierzchnia 78,45 m2
Cena 1012005,00 zł
Data aktualizacji 2022-06-21
Województwo małopolskie
Miejscowość KRAKÓW
Rejon/dzielnica GÓRKA NARODOWA
Ulica Stefana Banacha
Numer identyfikacyjny ogłoszenia 1765/2089/OLS
Numer licencji zawodowej pośrednika 19641
Na sprzedaż lokal handlowo- usługowy o powierzchni 78,45 mkw w nowoczesnym budynku położonym w dzielnicy Prądnik Biały przy ulicy Banacha/ Zauchy.

LOKALIZACJA: Rejon ten w ostatnim czasie jest bardzo intensywnie zabudowywany i modernizowany pod względem rozbudowy i modernizacji infrastrukturalnej. Na chwilę obecną przy ulicy Banacha swoje inwestycje prowadzi kilku deweloperów. Dodatkowo w najbliższej okolicy wybudowane zostało dotychczas kilkanaście bloków mieszkalnych przez innych deweloperów, które nie posiadają usług na parterze. Łącznie w perspektywie końca 2022 roku daje to ponad 2000 mieszkań oddanych do użytkowanie oraz drugie tyle w perspektywie kolejnych lat co stworzy jedno z największych nowo powstałych osiedli w Krakowie, które zapewniania dużą liczbę potencjalnych klientów dla osób prowadzących działalność gospodarczą w lokalach usługowych.

Okolica ta rozwija się w tak dynamiczny sposób z kilku powodów:
- budowa linii tramwajowej z Krowodrzy górki na Górkę narodową (przez środek osiedla przebiegać będzie trasa tramwaju, planowane zakończenie inwestycji to koniec 2022 roku),
- rozbudowa al. 29-go listopada aż do granicy administracyjnej Krakowa,
- budowa zachodniej obwodnicy Krakowa.

Wszystkie te inwestycje spowodują, iż dojazd samochodem będzie dużo łatwiejszy, a dla osób poruszających się komunikacją bariera braku dostępnej komunikacji miejskiej zostanie wyeliminowana.

BUDYNEK: o charakterze mieszkalno- usługowym z lokalami użytkowymi na parterze oraz z mieszkaniami na wyższych kondygnacjach. Usytuowany w pobliżu przystanku autobusowego oraz obecnie budowanej linii tramwajowej umożliwią szybki dojazd na terenie całego Krakowa.

LOKAL: Składa się z powierzchni użytkowej o łącznej powierzchni 78,45 mkw (istnieje możliwość dowolnej aranżacji lokalu). Powierzchnię zaprojektowano jako otwartą, aby umożliwić maksymalnie dowolne dostosowanie jej do potrzeb konkretnego Klienta. Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje. Wysokość pomieszczeń równa 300 cm. Przestronne witryny na zapewniają znakomity dostęp do światła dziennego oraz stanowią doskonałą możliwość reklamy prowadzonej działalności.

CENA: 12 900 zł netto/ mkw.

POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE LOKALE W TEJ INWESTYCJI (o zróżnicowanej cenie i powierzchni).

________________________________________________________

Kredyt hipoteczny z Private Houie Brokers

W PHB posiadamy własny Dział Kredytowy. Współpracujemy bezpośrednio z 20 największymi bankami, spośród których najlepszą ofertę pomogą Ci wybrać nasi niezależni specjaliści. U nas możesz liczyć na najniższą marżę, profesjonalne doradztwo, przeprowadzenie krok po kroku przez całą procedurę kredytową i załatwienie wszystkich formalności w jednym miejscu.

Już dziś zapytaj o szczegóły opiekuna oferty i weź najlepszy kredyt na rynku.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 862 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.

Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 799...799 350 860
osoba do kontaktu: Maciek Suchanek

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Nowodworski Estates EQUITY Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie (31-069 Kraków), ul. Sukiennicza 8/U8, KRS 0000943668, NIP 6762500448, REGON 363588638 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: https://www.nowodworskiestates.pl/

<< powrót do formularza

Property Group Poland, NowodworskiEstates, PrivateHouseBrokers

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 KRAKÓW Lipska lokale - wynajem
KRAKÓW - KRAKÓW-PODGÓRZE, Lipska

pow. 64,43 m2

lokale - wynajem

 LEGNICA Szczecińska grunty - sprzedaż
LEGNICA - PRZEDMIEŚCIE GŁOGOWSKIE, Szczecińska

pow. 9440,00 m2

grunty - sprzedaż

 SASINO Malinowa lokale - sprzedaż
SASINO, Malinowa

pow. 640,00 m2

lokale - sprzedaż

 KRAKÓW al. Zygmunta Krasińskiego biura - wynajem
KRAKÓW - STARE MIASTO, al. Zygmunta Krasińskiego

pow. 50,00 m2

biura - wynajem

 GLIWICE  biura - wynajem
GLIWICE - CENTRUM

pow. 35,00 m2

biura - wynajem

 KOTARWICE  grunty - sprzedaż
KOTARWICE

pow. 3115,00 m2

grunty - sprzedaż

 WIELICZKA Janińska biura - sprzedaż
WIELICZKA, Janińska

pow. 133,60 m2

biura - sprzedaż

 WROCŁAW Henryka Sienkiewicza lokale - sprzedaż
WROCŁAW - WROCŁAW-ŚRÓDMIEŚCIE, Henryka Sienkiewicza

pow. 274,00 m2

lokale - sprzedaż

 POWĄZKI Powązki grunty - sprzedaż
POWĄZKI, Powązki

pow. 1498,00 m2

grunty - sprzedaż

 WARSZAWA Łukowska lokale - sprzedaż
WARSZAWA - PRAGA-POŁUDNIE, Łukowska

pow. 124,00 m2

lokale - sprzedaż

 GZOWO  grunty - sprzedaż
GZOWO

pow. 1341,00 m2

grunty - sprzedaż

 KRAKÓW Zabłocie biura - wynajem
KRAKÓW - KRAKÓW-PODGÓRZE, Zabłocie

pow. 53,44 m2

biura - wynajem

zadzwoń zapytanie