homfi

Lokale - Sprzedaż  -  OPOLE

notuj

Dostępna powierzchnia 1896,47 m2
Cena 6200000,00 zł
Data aktualizacji 2023-02-27
Województwo opolskie
Miejscowość OPOLE
Numer identyfikacyjny ogłoszenia 150/2089/OOS
Numer licencji zawodowej pośrednika 19641
Z dumą prezentuję unikatową posiadłość położoną zaledwie 10 minut od centrum Opola. Kupując posiadłość mogą Państwo skorzystać z programu "Pałacyk plus" oszczędzając znaczną część ceny zakupu nieruchomości.

W roku 2004 budynek pałacu z przyległym kilkuhektarowym terenem zostaje zakupiony przez prywatnych inwestorów, którzy całkowicie odrestaurowali i wykończyli. Architektura pałacyku przez nowych właścicieli została zachowana, nie wymieniali oni okien czy drzwi, starali się je tylko odrestaurować i zachować ich wygląd jak najbardziej zbliżony do pierwotnego. Dębowy sufit pozostawiono w stanie oddającym pierwotny, w pozostałych uzupełniono podniszczoną sztukaterię.

Obecnie na działce o łącznej powierzchni 2,68 ha, mieści się kompleks hotelowy wraz z włoską restauracją o łącznej powierzchni całkowitej zbliżonej do 2600 m2. Obiekt oddalony od centrum Opola o 10 minut drogi, w bliskim sąsiedztwie odry z licznymi ścieżkami pieszo-rowerowymi.

Pałac to budynek murowany, podpiwniczony, dwukondygnacyjny, nakryty ceramicznym dachem, który został wymieniony na nowy. Obecne wejście główne znajduje się w elewacji zachodniej i prowadzi do holu głównego. Układ wnętrz - amfilada z holem na pierwszym piętrze, łączącym poszczególne pomieszczenia. W głównym budynku hotelowym znajduje się 7 sal, 2 pokoje apartamentowe oraz 7 pojedynczych pokoi. Układ pomieszczeń również został zachowany na dwóch kondygnacjach, natomiast kondygnacja trzecia została adaptowana dla nowych funkcji pokoi hotelowych. Na piętrze zachowały się pomieszczenia z faseta dekoracyjnym, stiukowym fryzem ściennym w formie ornamentu roślinnego oraz plafonem. Stolarka drzwi prowadzonych do poszczególnych wnętrz pozostała oryginalna.

W sąsiadującej z pałacem byłej oficynie ulokowanych jest 19 pokoi hotelowych.

Otaczający Park jest dość obficie zadrzewiony. Północno-wschodnia jego część, oddzielona od pałacu alejką, spełniała niegdyś funkcję ogrodu warzywnego z drzewami owocowymi. W pozostałej części parku znajdują się stare drzewostany, wśród nich rzadkie okazy drzew iglastych i liściastych oraz odrestaurowana fontanna, która roztacza na okoliczne alejki spokojny dźwięk płynącej wody. W południowo-zachodniej części zachowała się murowana pergola, obecnie całkowicie odrestaurowana. Cześć działki będącej terenem przynależącym do willi nie jest obecnie zagospodarowana, co umożliwia całkowite wykorzystanie jej potencjału według potrzeb kupca.

DANE TECHNICZNE:
Budynek Willowy
- piwnica, parter, I piętro, II piętro
- pow. netto: 1235,09 m2
- pow. całkowita: 1808 m2
- kubatura: 4250 m3
- 7 sal, 2 pokoje apartamentowe, 7 pokoi pojedyńczych

Budynek przynależący
- parter, I piętro, II piętro
- pow. użytkowa: 661,38 m2
- kubatura: 1996 m3
- 19 pokoi

Pełna dokumentacja rzutowa budynków możliwa do udostępnienia drogą mailową

LOKALIZACJA:
- 10 minut od centrum Opola
- 6 km do wyspy Bolko
- 30 km do zamku w Mosznej
- 20 km do pałacu w Kamieńcu Śląskim

CENA: 6.200.000 PLN

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 796 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.

Kredyt hipoteczny z homfi

Czy wiesz, że z homfi możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem. Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem.

Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 799...799 350 792
osoba do kontaktu: Marcin Ślusarczyk

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( "HOMFI" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością., z siedzibą w Krakowie (31-069 Kraków), ul. Sukiennicza 8/U8, KRS 0000943668, NIP 6762500448, REGON 363588638 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: https://www.homfi.com

<< powrót do formularza

homfi

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 KRAKÓW Rakuś magazyny - sprzedaż
KRAKÓW - BIEŻANÓW-PROKOCIM, Rakuś

pow. 575,00 m2

magazyny - sprzedaż

 MSZANA DOLNA Zakopiańska grunty - sprzedaż
MSZANA DOLNA, Zakopiańska

pow. 1300,00 m2

grunty - sprzedaż

 RZECZYCE Wiejska grunty - sprzedaż
RZECZYCE, Wiejska

pow. 19280,00 m2

grunty - sprzedaż

 KRAKÓW Powstańców lokale - wynajem
KRAKÓW - KRAKÓW-NOWA HUTA, Powstańców

pow. 139,48 m2

lokale - wynajem

 ŁYSOKANIE  grunty - sprzedaż
ŁYSOKANIE

pow. 11500,00 m2

grunty - sprzedaż

 MIRKÓW Adama Mickiewicza grunty - sprzedaż
MIRKÓW, Adama Mickiewicza

pow. 18400,00 m2

grunty - sprzedaż

 CEDRY WIELKIE  grunty - sprzedaż
CEDRY WIELKIE

pow. 1334,00 m2

grunty - sprzedaż

 KRAKÓW Grzegórzecka grunty - sprzedaż
KRAKÓW - GRZEGÓRZKI, Grzegórzecka

pow. 1396,00 m2

grunty - sprzedaż

 RZEPLIN  grunty - sprzedaż
RZEPLIN

pow. 1200,00 m2

grunty - sprzedaż

 PAPROTNIA Spacerowa grunty - sprzedaż
PAPROTNIA, Spacerowa

pow. 1000,00 m2

grunty - sprzedaż

 PIEKARY ŚLĄSKIE  lokale - wynajem
PIEKARY ŚLĄSKIE - SZARLEJ

pow. 90,04 m2

lokale - wynajem

 WROCŁAW Henryka Sienkiewicza lokale - sprzedaż
WROCŁAW - WROCŁAW-ŚRÓDMIEŚCIE, Henryka Sienkiewicza

pow. 274,00 m2

lokale - sprzedaż

zadzwoń zapytanie