Property Group Poland, NowodworskiEstates, PrivateHouseBrokers

Grunty - Sprzedaż  -  MIKOSZEWO  -  Gdańska

notuj

Dostępna powierzchnia 30700,00 m2
Cena 10000000,00 zł
Data aktualizacji 2022-04-22
Województwo pomorskie
Miejscowość MIKOSZEWO
Ulica Gdańska
Numer identyfikacyjny ogłoszenia 1431/2089/OGS
Numer licencji zawodowej pośrednika 19641
Nowodworski Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę inwestycyjną o funkcji hotelowo-rekreacyjnej, malowniczo położoną nad samym morzem, jest to działka z ogromnym potencjałem na której jest działający i dobrze prosperujący ośrodek Wypoczynkowy, ok. 30 minut od Gdańska w kierunku wschodnim.

NIERUCHOMOŚĆ
Główne atuty :
- blisko Trójmiasta (25 km)
- cicha i spokojna okolica
- blisko terenów zielonych
- 200 miejsc noclegowych

LOKALIZACJA:
Prezentowana inwestycja znajduje się w sercu turystycznej miejscowości. Mimo centralnej lokalizacji, okolica wyróżnia się ciszą i spokojem. Bezpośrednie, malownicze położenie tuż przy ścianie lasu dodaje nieruchomości uroku, a bliskość plaży 20 min (od której dzieli nas niewiele ponad kilometr spaceru przez nadmorski las) zadowala nawet najbardziej wymagających wczasowiczów oraz turystów. Ośrodek wypoczynkowy działa obecnie sezonowo. Oferuje wypoczynek zarówno klientom indywidualnym, jak i dużym grupom zorganizowanym. Zróżnicowana forma budynków na terenie ośrodka sprawia, że każdy znajdzie tam odpowiedni dla siebie rodzaj zakwaterowania.
Niewątpliwym atutem tego miejsca jest też teren - działka liczy ponad 3 ha. Doprowadzone są wszystkie media oprócz gazu. Ze względu na swoją lokalizację jest to doskonałe miejsce przeznaczone na wybudowanie nadmorskich apartamentów lub innej działalności hotelowej. Potencjał zabudowy to aż 16 tyś. PUM
Dzięki dużemu wolumenowi (ponad 3 hektary), foremnemu ukształtowaniu (działka prostokątna), niewątpliwym walorom krajobrazowym, nieruchomość jest pewną lokatą kapitału, dającą duże możliwości jego dywersyfikacji.

Wszelkie szczegóły ad. dokładnej lokalizacji oraz wstępnych projektów zostaną udzielone konkretnym zainteresowanym

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 796 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.

Czy wiesz, że z Nowodworski Estates możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem.
Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem.

Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 799...799 350 792
osoba do kontaktu: Bartłomiej Kruk

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Nowodworski Estates EQUITY Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie (31-069 Kraków), ul. Sukiennicza 8/U8, KRS 0000943668, NIP 6762500448, REGON 363588638 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: https://www.nowodworskiestates.pl/

<< powrót do formularza

Property Group Poland, NowodworskiEstates, PrivateHouseBrokers

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 GZOWO  grunty - sprzedaż
GZOWO

pow. 3000,00 m2

grunty - sprzedaż

 WROCŁAW Ibn Siny Awicenny grunty - sprzedaż
WROCŁAW - MUCHOBÓR WIELKI, Ibn Siny Awicenny

pow. 34514,00 m2

grunty - sprzedaż

 DASZEWICE  grunty - sprzedaż
DASZEWICE

pow. 3300,00 m2

grunty - sprzedaż

 JANKOWO DOLNE  grunty - sprzedaż
JANKOWO DOLNE

pow. 27100,00 m2

grunty - sprzedaż

 ŚWIERADÓW-ZDRÓJ Majowa lokale - sprzedaż
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ, Majowa

pow. 2780,00 m2

lokale - sprzedaż

 GŁOGÓW Sybiraków lokale - sprzedaż
GŁOGÓW, Sybiraków

pow. 811,84 m2

lokale - sprzedaż

 WÓLKA RADZYMIŃSKA Wirażowa grunty - sprzedaż
WÓLKA RADZYMIŃSKA, Wirażowa

pow. 13200,00 m2

grunty - sprzedaż

 ŁAZY  grunty - sprzedaż
ŁAZY

pow. 2500,00 m2

grunty - sprzedaż

 WROCŁAW Białowieska lokale - wynajem
WROCŁAW - WROCŁAW-FABRYCZNA, Białowieska

pow. 153,00 m2

lokale - wynajem

 KACZKI Konwaliowa grunty - sprzedaż
KACZKI, Konwaliowa

pow. 938,00 m2

grunty - sprzedaż

 PRZESIEKA Dolina Czerwienia lokale - sprzedaż
PRZESIEKA, Dolina Czerwienia

pow. 10000,00 m2

lokale - sprzedaż

 WÓLKA SMOSZEWSKA  grunty - sprzedaż
WÓLKA SMOSZEWSKA

pow. 3300,00 m2

grunty - sprzedaż

zadzwoń zapytanie