Property Group Poland, NowodworskiEstates, PrivateHouseBrokers

Magazyny - Sprzedaż  -  NIEGOWIĆ

notuj

Dostępna powierzchnia 492,20 m2
Cena 985000,00 zł
Data aktualizacji 2022-07-15
Województwo małopolskie
Miejscowość NIEGOWIĆ
Numer identyfikacyjny ogłoszenia 131/2089/OOS
Numer licencji zawodowej pośrednika 19641
Na sprzedaż zakład produkcyjno-usługowy o powierzchni ponad 500m2 oraz grunty o łącznej powierzchni ok. 53 ary koło Gdowa | wieś Niegowić.

LOKALIZACJA:
Obiekt znajduje się ok. 5 km od Gdowa w okolicy terenów rolnych. Dobry wyjazd na drogę 94 i A4. Brak zabudowań z trzech stron obiektu. Od jednej strony graniczy z ogrodem domu jednorodzinnego będącego częścią całego obiektu (do sprzedania w odrębnej ofercie).
- 7km do drogi krajowej 94
- 11km do autostrady A4 (węzeł Targowisko)
- drogi wojewódzkie 966, 967 w pobliżu
- 14km - Bochnia i Wieliczka
- 20km - Kraków

OBIEKT:
Całość składa się z dwóch działek o pow. 2681 m2 oraz 2600 m2 oraz dwóch budynków. Budynek główny użytkowany wcześniej jako zakład przetwórstwa mięsnego wraz z wędzarnią. Całość posiada bezpośredni dojazd z drogi głównej asfaltowej oraz plac manewrowy i rampę. Dodatkowo za budynkiem produkcyjnym dwukondygnacyjny murowany budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy ok. 65m2. Wszystkie media poprowadzone do budynku - gaz, prąd, woda (miejska oraz ze studni), kanalizacja (miejska oraz 3 duże szamba na nieczystości z produkcji). Obok budynku hydrant. Obiekt wymaga remontu lub może być zaadoptowany na inny rodzaj usług.

Pomysły na zaadaptowanie - dom weselny, paintball, magazyny, hurtownia, warsztat, zakład produkcyjny innego typu (np. stolarnia).

BUDYNEK GŁÓWNY:
Budynek murowany wraz z wiatą oraz garażami, parterowy z poddaszem użytkowym. Powierzchnia pomieszczeń na parterze z projektu - 418 m2 (rzeczywista jest większa - obiekt przeszedł modernizację i częściową rozbudowę). Powierzchnia poddasza - mieszkalna ok. 74 m2, użytkowa ok. 344 m2. W piwnicy kotły do ogrzewania budynku oraz paleniska wędzarnicze. Na parterze znajdują się pomieszczenia ubojni, masarni, wędzarni, garaże itp. (szczegółowy wykaz pomieszczeń mogę przesłać mailowo). Posadzki oraz ściany częściowo zrobione z lastriko (wymogi sanitarne), reszta to płytki. Dach z austriackiej blachy falistej.

Część poddasza zaadaptowana jest na mieszkanie - 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka z prysznicem oraz recepcja. Oprócz tego z osobnego wejścia można dostać się na poddasze użytkowe, które może zostać zaadaptowane na więcej mieszkań - powierzchnia to ok. 344 m2, wysokość do kalenicy 3,69 m.

INFORMACJE DODATKOWE:
Oznaczenie terenu, na którym znajduje się obiekt - U - tereny zabudowy usługowej (komercyjnej). Możliwa przebudowa, rozbudowa i nadbudowa istniejących obiektów, wysokość nowej zabudowy - do 11m, powierzchnia biol. czynna - min. 30%. Przeznaczenie dodatkowe - ciągi piesze, place, parkingi, obiekty gospodarcze, garaże.

Od wschodu obiekt sąsiaduje z domem jednorodzinnym, który razem z tym obiektem stanowił całość gospodarstwa. Jest przejście bramą między ogrodem a zakładem. Dom ma pow. użytkową 148 m2 i całkowitą 336 m2. W całości podpiwniczony. Zapraszam do obejrzenia w moim portfolio na Nowodworski Estates - Kontakt - Kraków - Loft Park - Rafał Ziobroń. Możliwość kupienia całości razem z domem i negocjacji ceny.

CENA:
Zakład produkcyjny - 985 000 PLN + 2% PCC
Dom - 695 000 000 PLN + 2% PCC

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 796 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.
--------------------------------------------------
Czy wiesz, że z Nowodworski Estates możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem.
Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem.

Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły.

Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 799...799 350 792
osoba do kontaktu: Rafał Ziobroń

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Nowodworski Estates EQUITY Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie (31-069 Kraków), ul. Sukiennicza 8/U8, KRS 0000943668, NIP 6762500448, REGON 363588638 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: https://www.nowodworskiestates.pl/

<< powrót do formularza

Property Group Poland, NowodworskiEstates, PrivateHouseBrokers

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 GLIWICE  biura - wynajem
GLIWICE - CENTRUM

pow. 35,00 m2

biura - wynajem

 KRAKÓW Skotnica grunty - sprzedaż
KRAKÓW - PRĄDNIK BIAŁY, Skotnica

pow. 4200,00 m2

grunty - sprzedaż

 STRZYŻE  grunty - sprzedaż
STRZYŻE

pow. 24000,00 m2

grunty - sprzedaż

 SICZKI  grunty - wynajem
SICZKI

pow. 25,00 m2

grunty - wynajem

 RADOM Andrzeja Struga grunty - wynajem
RADOM - NAD POTOKIEM, Andrzeja Struga

pow. 550,00 m2

grunty - wynajem

 KRAKÓW Grzegórzecka grunty - sprzedaż
KRAKÓW - GRZEGÓRZKI, Grzegórzecka

pow. 1396,00 m2

grunty - sprzedaż

 KRAKÓW Stefana Banacha lokale - wynajem
KRAKÓW - GÓRKA NARODOWA, Stefana Banacha

pow. 59,15 m2

lokale - wynajem

 SZYDŁÓWEK  grunty - sprzedaż
SZYDŁÓWEK

pow. 18900,00 m2

grunty - sprzedaż

 WARSZAWA  grunty - sprzedaż
WARSZAWA - BIAŁOŁĘKA

pow. 836,00 m2

grunty - sprzedaż

 KRAKÓW Zabłocie biura - wynajem
KRAKÓW - KRAKÓW-PODGÓRZE, Zabłocie

pow. 53,44 m2

biura - wynajem

 WROCŁAW  lokale - sprzedaż
WROCŁAW - WROCŁAW-KRZYKI

pow. 282,00 m2

lokale - sprzedaż

 ŚWIERADÓW-ZDRÓJ Majowa lokale - sprzedaż
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ, Majowa

pow. 2780,00 m2

lokale - sprzedaż

zadzwoń zapytanie