Partners International

Biura - Wynajem  -  Sopot  -  Dolny

notuj

Dostępna powierzchnia 534,10 m2
Cena 29900,00 zł
Data aktualizacji 2022-01-20
Województwo pomorskie
Miejscowość Sopot
Rejon/dzielnica Dolny
Numer identyfikacyjny ogłoszenia 223854
Kamienica w Sopocie z przeznaczeniem biurowym
Obiekt położony jest w Sopocie. Nieruchomość oddalona jest około 400 m od Alei Niepodległości stanowiącej główną trasę komunikacyjną Gdańsk - Gdynia. Nieruchomość usytuowana jest w niewielkiej odległości od przystanków komunikacji miejskiej i dworca kolejowego. W okolicy zlokalizowane są budynki mieszkalne oraz mieszkalno-usługowe. W niedalekim otoczeniu położone są również budynki użyteczności publicznej. Działka posiada kształt regularny, zbliżony do kwadratu. Budynek biurowy usytuowany jest w środkowej części działki. Działka o powierzchni 807 mkw. posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Teren działki jest ogrodzony i zagospodarowany. Teren częściowo utwardzony, a nieutwardzone części działki porośnięte są roślinnością. Wydzielone zostały dwa dojazdy do budynku oraz parking na ok. 10 miejsc postojowych. Chodniki i opaska wokół budynku wykonana z kostki brukowej naturalnej, a dojazd i miejsca parkingowe z kostki betonowej. Krawężniki opaski wokół budynku wykonano z kamienia naturalnego.
Łączna pow. użytkowa budynku - 534,1 m2, w tym :
- piwnica - 143,6 m2
- parter - 149,8 m2
- I piętro - 135,8 m2
- poddasze - 104,9 m2
Budynek jest 2-kondygnacyjny, podpiwniczony z poddaszem użytkowym. Został zbudowany około roku 1915 i jest przykładem budownictwa willowo-pensjonatowego charakterystycznego dla zabudowy tej części Sopotu. Budynek wpisany jest do rejestru zabytków. Bryła budynku zróżnicowana w formie, przykryta dachem spadzistym o złożonym kształcie geometrycznym. Główne wejście do budynku znajduje się od zachodniej strony działki poprzez zewnętrzne schody prowadzące na wysoki parter do wydzielonego wiatrołapu. Dodatkowe wejście do pomieszczeń znajdujących się na poziomie piwnic wydzielone jest od północnej części poprzez zewnętrzne schody usytuowane wzdłuż ściany budynku. Budynek jest zbudowany w systemie tradycyjnym. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne murowane z cegły ceramicznej. Ławy fundamentowe gruzobetonowe. Stropy drewniane z wyjątkiem stropu nad piwnicą - strop ceramiczny typu Kleina. Konstrukcja dachu drewniana, kryta dachówką ceramiczną. Wieżyczka pokryta dachówką wieżową ciągnioną zakładkową. Daszek przy balkonie pokryty papą bitumiczną. Opierzenia, rury spustowe, rynny i hełm wieżyczki oraz skrzydlaty smok wykonane z blachy cynkowej.
Budynek pełnił funkcję Pałacu Ślubów. W 2000 r. zakończona została inwestycja polegająca na adaptacji obiektu zabytkowego na funkcję biurową. Obecnie parter budynku przeznaczony jest na strefę wejściową z recepcją, salę konferencyjną oraz pomieszczenia biurowe z zapleczem oraz wc dla niepełnosprawnych. Piętro jest wykorzystane na reprezentacyjne pomieszczenia biurowe zarządu firmy wraz z zapleczem. Na poziomie piwnicy znajduje się kotłownia, pomieszczenia biurowe wraz z zapleczem. W 2016 r. przeprowadzono inwestycję mającą na celu modernizację poddasza. Polegała ona na przystosowaniu poddasza na pomieszczenia biurowe wraz z przyległymi łazienkami. Komunikację pionową obiektu stanowi istniejąca zabytkowa klatka schodowa. Wszystkie kondygnacje nadziemne budynku połączone są 1 klatką schodową, natomiast kondygnacja podziemna połączona jest z pozostałą częścią budynku osobną klatką schodową.
——————————————
KONTAKT:
Małgorzata Drygiel: +48 730 208 101 (licencja zawodowa nr 26530)
Pośrednik odpowiedzialny: Joanna Czapska (licencja zawodowa nr 4585)
Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Partners International dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń wynajmujących/sprzedających.
——————————————
CONTACT:
Małgorzata Drygiel: +48 730 208 101(professional license No. 26530)
Broker responsible: Joanna Czapska (professional license No. 4585)
Outlined above proposal is not a commercial offer for the purposes of the law but is informative. All data relating to real estate was obtained on the basis statements of the Landlords/Sellers.
——————————————
Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 730...730 208 101
osoba do kontaktu: Małgorzata Drygiel

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Partners International Sp. z o.o. z siedzibą 02-704 Warszawa, ul. Fort Piłsudskiego 2, KRS 0000811650, NIP 5213881240, REGON 384790266 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: https://partnersinternational.pl/

<< powrót do formularza

Partners International

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 Gdańsk Wilcza lokale - wynajem
Gdańsk - Śródmieście, Wilcza

pow. 85,05 m2

lokale - wynajem

 Warszawa Al. Wilanowska biura - wynajem
Warszawa - Wilanów, Al. Wilanowska

pow. 84,03 m2

biura - wynajem

 Warszawa  biura - wynajem
Warszawa - Śródmieście Południowe

pow. 78,00 m2

biura - wynajem

 Warszawa Aleja Jana Chrystiana Szucha biura - wynajem
Warszawa - Śródmieście, Aleja Jana Chrystiana Szucha

pow. 167,00 m2

biura - wynajem

 Warszawa Okólnik lokale - sprzedaż
Warszawa - Śródmieście Stare Miasto, Okólnik

pow. 104,23 m2

lokale - sprzedaż

 powiat płoński  lokale - sprzedaż
Powiat płoński - Naruszewo

pow. 1750,00 m2

lokale - sprzedaż

 Sopot  biura - wynajem
Sopot - Dolny

pow. 534,10 m2

biura - wynajem

 Sopot Bohaterów Monte Cassino lokale - wynajem
Sopot - Dolny, Bohaterów Monte Cassino

pow. 750,00 m2

lokale - wynajem

 Warszawa Solec biura - wynajem
Warszawa - Śródmieście Powiśle, Solec

pow. 131,76 m2

biura - wynajem

 Gdańsk  lokale - wynajem
Gdańsk - Śródmieście

pow. 142,63 m2

lokale - wynajem

 Warszawa  lokale - wynajem
Warszawa - Wola

pow. 700,00 m2

lokale - wynajem

 Warszawa Plac 3 Krzyży biura - wynajem
Warszawa - Śródmieście, Plac 3 Krzyży

pow. 65,00 m2

biura - wynajem

zadzwoń zapytanie