PÓŁNOC Nieruchomości

Lokale - Sprzedaż  -  SZADEK  -  Obiekt pod dom opieki

notuj

Dostępna powierzchnia 632,71 m2
Cena 859000,00 zł
Data aktualizacji 2020-06-03
Województwo łódzkie
Miejscowość SZADEK
Ulica Obiekt pod dom opieki
Numer identyfikacyjny ogłoszenia 649/3877/OOS
Inwestycja: dom opieki/pensjonat
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Lokalizacja: gmina Szadek
Powierzchnia użytkowa: 632,71 m.kw
Powierzchnia działki: 18 310 m.kw
Rok budowy: 1960 r.
Stan techniczny: wyremontowany, częściowo do wykończenia
Media: prąd, siła, wodociąg, internet, szambo
Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą

Opis: Sprzedam dom opieki całodobowej dla osób niepełnosprawnych, przewlekle chorych lub w podeszłym wieku usytuowany w cichej i zielonej okolicy na obrzeżach Szadku. Posiadamy zezwolenia z Gminy + projekt. Obiekt o powierzchni użytkowej 632,71 m.kw, wybudowany w latach 60-tych jako szkoła ,,Tysiąclecia". Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 18 310 m.kw, ogrodzonej siatką z bramą wjazdową elektryczną na pilota. Na działce znajduje się garaż wolnostojący o pow. 20 m.kw oraz budynek murowany.
Budynek dwukondygnacyjny (parter, piętro) + poddasze nieużytkowe, częściowo podpiwniczony. Budynek wybudowany metodą tradycyjną z cegły pełnej ze stropami gęsto żebrowymi typu Akerman. Obiekt był wielokrotnie modernizowany m.in. wymieniono pokrycie dachowe na pokrycie z blachy, nowe okna PCV, zmieniono układ ścianek działowych. Piętro częściowo wykończone (deska dębowa), reszta podłóg przygotowana pod panele. Parter i piwnica wytynkowana, zrobiona elektryka i wylewka pod piec.
Adaptacja i rozbudowa stanu istniejącego dla potrzeb wymogów ustawowych dla tego typu obiektu. Wykonana została kotłownia w podpiwniczeniu, która zasila nową instalację CO i CWU, sieć wodociągowa, elektryczna, kanalizacyjna. Do wykonania pozostaje podjazd dla osób niepełnosprawnych oraz winda dla ich obsługi.
W skład powierzchni użytkowej wchodzą:
PIWNICA o pow. 45,81 m.kw: kotłownia z wydzieloną częścią składowania opału, pomieszczenia gospodarcze i komunikacja
PARTER o pow. 289,17 m.kw
Poziom parteru posiada trzy wejścia, główne z rampą dla osób niepełnosprawnych, dwa gospodarczej jedno dla obsługi zaplecza kuchennego i drugie do obsługi części piwnicznej. Na poziomie parteru znajdują się: część kuchenną dla obsługi cateringowej, pomieszczenie z oknem podawczym, kuchnia, zmywalnia, jadalnia, kuchnię pomocniczą dla pensjonariuszy, zaplecze socjalne obsługi, pokój pielęgniarek i lekarza, biuro administracji, holl, dwa pokoje pensjonariuszy (25,93 m.kw i 24,49 m.kw), dwie łazienki, część prywatną właściciela.
PIĘTRO o pow. 297,73 m.kw
W poziomie piętra znajduje się: pokój 4 os- 30,84 m.kw z łazienką dla os. niepełnosprawnych, dwa pokoje 4 os- 25,77 m.kw i 24,78 m.kw, łazienkę z wanną, zapleczem, pralką i suszarką, pokój 1 os (izolatka), pokój 3 os. 15,02 m.kw, pokój rekreacyjny, pokój 2 os. 15,70 m.kw i 12,94 m.kw, holl z windą, 2 łazienki z natryskami, pomieszczenia pielęgniarek, pokój 1 os- 12,82 m.kw i 10,71 m.kw, łazienka z natryskiem.
Przewidywana łączna ilość pensjonariuszy to 25 osób. Pokoje na parterze przewiduje się dla osób przewlekle chorych ze względu na bliskość zaplecza kuchennego, pokoju pielęgniarek i lekarza.
Bardzo dobra lokalizacja, gdyż nieruchomość znajduje się na uboczu wśród zieleni. Idealne miejsce na wypoczynek!
Od Zduńskiej Woli ok.15 km.

Cena: 859 000 zł (do negocjacji)
Rata kredytu od 3 767 zł.

Bezpłatna, profesjonalna obsługa w zakresie kredytowania. Najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Szybka decyzja kredytowa!
Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.

Kontakt:
Agnieszka Renner
PÓŁNOC Nieruchomości Pabianice
Tel.: 602 459 354
e-mail: arenner@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.polnoc.pl

Zapraszam do oglądania nieruchomości

Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 602...602 459 354
osoba do kontaktu: Agnieszka Renner

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z o.o., z siedzibą 31-115 Kraków, ul. Balicka 35, KRS 0000480893, NIP 6772377759, REGON 122972929 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: http://www.polnoc.pl/

<< powrót do formularza

PÓŁNOC Nieruchomości

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 BIAŁYSTOK  lokale - sprzedaż
BIAŁYSTOK - CENTRUM

pow. 176,30 m2

lokale - sprzedaż

 IGNATKI  grunty - sprzedaż
IGNATKI

pow. 2030,00 m2

grunty - sprzedaż

 SUWAŁKI  lokale - sprzedaż
SUWAŁKI

pow. 2780,00 m2

lokale - sprzedaż

 WROCŁAW Sterowcowa lokale - sprzedaż
WROCŁAW - WROCŁAW-FABRYCZNA, Sterowcowa

pow. 228,70 m2

lokale - sprzedaż

 SŁAWICE SZLACHECKIE  lokale - sprzedaż
SŁAWICE SZLACHECKIE

pow. 937,00 m2

lokale - sprzedaż

 KATOWICE  biura - wynajem
KATOWICE - CENTRUM

pow. 41,00 m2

biura - wynajem

 CHINÓW  grunty - sprzedaż
CHINÓW

pow. 8000,00 m2

grunty - sprzedaż

 SKAWINA  biura - wynajem
SKAWINA

pow. 400,00 m2

biura - wynajem

 LEGNICA Plac Klasztorny biura - wynajem
LEGNICA, Plac Klasztorny

pow. 26,50 m2

biura - wynajem

 WIERZCHOWIE  grunty - sprzedaż
WIERZCHOWIE

pow. 1283,00 m2

grunty - sprzedaż

 ŁAPY-DĘBOWINA Działka pod zabudowę jednorodzinną grunty - sprzedaż
ŁAPY-DĘBOWINA, Działka pod zabudowę jednorodzinną

pow. 1700,00 m2

grunty - sprzedaż

 KRAKÓW  lokale - sprzedaż
KRAKÓW

pow. 170,00 m2

lokale - sprzedaż

zadzwoń zapytanie