PÓŁNOC Nieruchomości

Lokale - Sprzedaż  -  OKUNINKA

notuj

Dostępna powierzchnia 3750,00 m2
Cena 17999999,00 zł
Data aktualizacji 2022-05-11
Województwo lubelskie
Miejscowość OKUNINKA
Numer identyfikacyjny ogłoszenia 4501/3877/OLS
Szanowni Państwo!!!
Z ogromną przyjemnością przedstawiamy naszą nową ofertę sprzedaży. Umowa została podpisana na wyłączność.
Niesamowicie piękny, kameralny, bardzo dochodowy Hotel-Spa nad samym brzegiem Jeziora Białego zaliczającego się do najczystszych jezior w Europie (106 hektarów powierzchni, głębokość jeziora 32,70m ,długość jeziora 1680m, szerokość 890m, długość linii brzegowej 4 kilometry 280m, jezioro polodowcowe). 
Jest to nowoczesny, trzygwiazdkowy obiekt wypoczynkowy o powierzchni 3750m2 posiadający: restaurację, kawiarnię, całodobowo monitorowany parking oraz spa zapewniające relaks w saunie suchej i w saunie mokrej, jacuzzi z koloroterapią, sale fitness, dwa wyposażone pokoje masażu, bicze szkockie, prysznic wrażeń itd.
"Rusałka" posiada duże sale bankietowe na przyjęcia okolicznościowe (większa  - 150 miejsc, mniejsza - 50 miejsc) oraz dwie sale konferencyjne (od 125 do 180 osób) klimatyzowane, wyposażone w: rzutnik, odtwarzacz DVD, flipchart, system nagłaśniający.
W Hotelu jest 68 zróżnicowanych pod względem wyposażenia i wielkości pokoi (jednoosobowych, dwuosobowych, trzyosobowych pokoi LUX, apartamentów i pokoi studio). Pokoje są nowoczesne, urządzone z ogromnym smakiem, wyposażone w łazienki, telewizory, porty USB, telefon, bezprzewodowy internet. Dobrą atmosferę wnętrz tworzą przepiękne tarasy i malownicze widoki na pobliskie jezioro i okolicę.
W budynku znajduje się winda i pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Do nieruchomości podłączono wszystkie media, ogrzewanie z pompy ciepła zasilanej z gleby, oprócz tego ogrzewanie olejowe, w niedługim okresie czasu będzie podłączony gaz ziemny. Działka o powierzchni 4047m2.
Obiekt znajduje się w miejscowości Okuninka, która jest całoroczna miejscowością wypoczynkową oferującą Państwu wszelkie atrakcje związane z relaksacją. Czyste powietrze, odczuwalny mikroklimat, lasy Poleskiego Parku Narodowego, pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie wpisane w UNESCO, a to wszystko objęte obszarem Natura 2000 gwarantują satysfakcjonujące spędzenie czasu. Pobliskie miasteczko trzech kultur - Włodawa, ze wspaniałymi zabytkami, miasto Chełm z fascynującą dwukilometrową trasą podziemną w dawnej kopalni kredy, perła renesansu - Zamość, Stare Miasto w Lublinie oraz wiele innych interesujących obiektów w okolicy wpisuje się w unikatowy pejzaż regionu.
Z ogromną przyjemności zapraszamy Państwa na prezentacje. Kontakt pod numerem telefonu 607 200 800

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 607...607 200 800
osoba do kontaktu: Adam Ratkiewicz

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z o.o., z siedzibą 30-221 Kraków, ul. Jesionowa 10/2, KRS 0000480893, NIP 6772377759, REGON 122972929 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: http://www.polnoc.pl/

<< powrót do formularza

PÓŁNOC Nieruchomości

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 BIAŁYSTOK  biura - wynajem
BIAŁYSTOK - CENTRUM

pow. 57,00 m2

biura - wynajem

 FOLWARKI MAŁE  grunty - sprzedaż
FOLWARKI MAŁE

pow. 3700,00 m2

grunty - sprzedaż

 SUWAŁKI  lokale - wynajem
SUWAŁKI

pow. 2780,00 m2

lokale - wynajem

 SIDRA Kalwińska lokale - sprzedaż
SIDRA, Kalwińska

pow. 982,80 m2

lokale - sprzedaż

 GROŃ  grunty - sprzedaż
GROŃ

pow. 1221,00 m2

grunty - sprzedaż

 ZAGRUSZANY  grunty - sprzedaż
ZAGRUSZANY

pow. 3000,00 m2

grunty - sprzedaż

 BIAŁYSTOK  lokale - sprzedaż
BIAŁYSTOK - CENTRUM

pow. 176,30 m2

lokale - sprzedaż

 KOWALA  grunty - sprzedaż
KOWALA

pow. 1500,00 m2

grunty - sprzedaż

 UHOWO Działa rolna dobra cena! grunty - sprzedaż
UHOWO, Działa rolna dobra cena!

pow. 1900,00 m2

grunty - sprzedaż

 BIAŁYSTOK  lokale - wynajem
BIAŁYSTOK - CENTRUM

pow. 68,34 m2

lokale - wynajem

 ŁAPY Długa grunty - sprzedaż
ŁAPY, Długa

pow. 1491,00 m2

grunty - sprzedaż

 BIAŁYSTOK  biura - sprzedaż
BIAŁYSTOK - CENTRUM

pow. 57,00 m2

biura - sprzedaż

zadzwoń zapytanie