PÓŁNOC Nieruchomości

Lokale - Sprzedaż  -  PABIANICE  -  Pawilon handlowy w dobrej lokalizacji

notuj

Dostępna powierzchnia 28,00 m2
Cena 125000,00 zł
Data aktualizacji 2021-07-28
Województwo łódzkie
Miejscowość PABIANICE
Ulica Pawilon handlowy w dobrej lokalizacji
Numer identyfikacyjny ogłoszenia 4344/3877/OLS
Inwestycja: pawilon handlowyRodzaj transakcji: sprzedażLokalizacja: Pabianice/Stare Miasto ul. WarszawskaPowierzchnia lokalu: 28 m.kwPowierzchnia działki: 48 m.kwLiczba pomieszczeń: 2Rok budowy: około 1990Stan techniczny: dobryMedia: energia elektryczna, woda, szambo, ogrzewanie gazowe z butli, ciepła woda - podgrzewacz przepływowyUwaga! Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze.Północ Nieruchomości Pabianice ma do sprzedaży pawilon handlowy o powierzchni 28 m.kw usytuowany na ul. Warszawskiej wśród innych lokali użytkowych. Pawilon w stanie dobrym, wybudowany z cegły w latach 90-tych, otynkowany, na dachu papa W lokalu na podłodze położona jest terakota, ściany pomalowane, sufit podwieszany z oświetleniem. Lokal składa się z sali głównej oraz toalety. Pawilon usytuowany jest na działce o łącznej powierzchni 48 m.kw. Teren przed pawilonem wyłożony jest kostką.Media: instalacja elektryczna, alarmowa, kamery wewnętrzne, ciepła woda z podgrzewacza przepływowego, ogrzewanie centralne gazowe - gaz z butli.Bardzo atrakcyjna lokalizacja. W najbliższym otoczeniu znajdują się inne lokale użytkowe, ruch pieszy i samochodowy. Możliwość parkowania samochodu przed lokalem. Komunikacja miejska: autobus, tramwaj.Cena: 125 000 zł (do negocjacji)Kredyt od 472 zł Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.Kontakt:Barbara KolasaPółnoc Nieruchomości Pabianicetel: +48 692 400 228e-mail: bkolasa@polnoc.plNr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004www.polnoc.plZapraszam do oglądania nieruchomości

Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 692...692 400 228
osoba do kontaktu: Barbara Kolasa

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z o.o., z siedzibą 31-115 Kraków, ul. Balicka 35, KRS 0000480893, NIP 6772377759, REGON 122972929 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: http://www.polnoc.pl/

<< powrót do formularza

PÓŁNOC Nieruchomości

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 BĘDZIN  lokale - wynajem
BĘDZIN - WARPIE

pow. 710,00 m2

lokale - wynajem

 SOSNOWIEC gen. Stefana Grota-Roweckiego biura - wynajem
SOSNOWIEC - POGOŃ, gen. Stefana Grota-Roweckiego

pow. 15,00 m2

biura - wynajem

 GRAJEWO  lokale - sprzedaż
GRAJEWO

pow. 1373,00 m2

lokale - sprzedaż

 OLKUSZ Krakowska biura - wynajem
OLKUSZ, Krakowska

pow. 70,00 m2

biura - wynajem

 DĄBROWA GÓRNICZA  lokale - sprzedaż
DĄBROWA GÓRNICZA

pow. 300,00 m2

lokale - sprzedaż

 STRZEGOWA  grunty - sprzedaż
STRZEGOWA

pow. 5884,00 m2

grunty - sprzedaż

 WOLBROM  lokale - wynajem
WOLBROM

pow. 240,00 m2

lokale - wynajem

 BIAŁYSTOK Włościańska grunty - sprzedaż
BIAŁYSTOK - PIECZURKI, Włościańska

pow. 982,00 m2

grunty - sprzedaż

 WARSZAWA Przecławska biura - wynajem
WARSZAWA - TARGÓWEK, Przecławska

pow. 100,35 m2

biura - wynajem

 WIERZCHOWISKO  grunty - sprzedaż
WIERZCHOWISKO

pow. 3100,00 m2

grunty - sprzedaż

 BOBROWA  grunty - sprzedaż
BOBROWA

pow. 3000,00 m2

grunty - sprzedaż

 LEGNICA Plac Klasztorny biura - wynajem
LEGNICA, Plac Klasztorny

pow. 33,30 m2

biura - wynajem

zadzwoń zapytanie