PÓŁNOC Nieruchomości

Grunty - Sprzedaż  -  GROŃ

notuj

Dostępna powierzchnia 1221,00 m2
Cena 460000,00 zł
Data aktualizacji 2022-06-23
Województwo małopolskie
Miejscowość GROŃ
Numer identyfikacyjny ogłoszenia 41905/3877/OGS
INWESTYCYJNA DZIAŁKA DO SPRZEDAŻY Z OSTATECZNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ DWÓCH DOMÓW, O POWIERZCHNI 12,2a W MIEJSCOWOŚCI GROŃ GM. BUKOWINA TATRZAŃSKA

Posiadamy w swojej ofercie budowlaną działkę położoną w górskiej miejscowości Groń, gmina Bukowina Tatrzańska. Działka znajduje się na terenie z lekkim nachyleniem w kierunku południowo zachodnim z widokiem na góry i okolicę, o powierzchni 12,2a z aktualnym i ostatecznym pozwoleniem na budowę dwóch budynków mieszkalnych, wolnostojących o powierzchni użytkowej 245 m2 i możliwością urządzenia 6 apartamentów w każdym.

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ DZIAŁKA?
Działka znajduje się w malowniczej miejscowości Groń, gmina Bukowina Tatrzańska ok 18 km od Krupówek w Zakopanem. Najbliższy wyciąg na Kotelnicę w odległości kilkuset metrów 10 min pieszo i 11 min samochodem. Usytuowana przy utwardzonej drodze wśród rzadkiej zabudowy jednorodzinnej i pensjonatowej.

JAKIE JEST PRZEZNACZENIE DZIAŁKI W PLANIE MIEJSCOWYM?
Działka posiada decyzję Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska o warunkach zabudowy oraz aktualne pozwolenie na budowę. Przedmiotowa działka znajduje się w granicach Południowomałopolskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Zaprojektowane domy posiadają 6 samodzielnych apartamentów każdy z nich.

JAK WYGLĄDA KWESTIA MEDIÓW?
Prąd znajduje się w granicy działki. Wg projektu zaopatrzenie w wodę ze studni głębinowej oraz zakłada szambo szczelne do odprowadzeni ścieków

CO ZNAJDUJE SIĘ NA DZIAŁCE I W JEJ NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU?
W okolicy znajdują się sklep ok 1400 m, Przystanek PKS 400 m, wyciąg narciarski ok 600 m, tereny rekreacyjne i turystyczne. Działka posiada walory rekreacyjno-turystyczne. W okolicy liczne, dobrze prosperujące pensjonaty.

Zapraszam na prezentację i po więcej informacji.

Zbigniew Czekaj
Ekspert ds. Nieruchomości
515 073 429
zczekaj@polnoc.pl
PÓŁNOC Nieruchomości Kraków

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 515...515 073 429
osoba do kontaktu: Zbigniew Czekaj

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z o.o., z siedzibą 30-221 Kraków, ul. Jesionowa 10/2, KRS 0000480893, NIP 6772377759, REGON 122972929 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: http://www.polnoc.pl/

<< powrót do formularza

PÓŁNOC Nieruchomości

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 BOLESŁAWICE  grunty - sprzedaż
BOLESŁAWICE

pow. 1000,00 m2

grunty - sprzedaż

 LEGNICA  lokale - sprzedaż
LEGNICA

pow. 131,50 m2

lokale - sprzedaż

 ZŁOTORYJA  magazyny - sprzedaż
ZŁOTORYJA

pow. 896,00 m2

magazyny - sprzedaż

 ŚWIDNICA  grunty - sprzedaż
ŚWIDNICA

pow. 49500,00 m2

grunty - sprzedaż

 MIECHÓW  lokale - wynajem
MIECHÓW

pow. 50,00 m2

lokale - wynajem

 NOWA ŁUKA  grunty - sprzedaż
NOWA ŁUKA

pow. 2082,00 m2

grunty - sprzedaż

 SIEDLISKA  grunty - sprzedaż
SIEDLISKA

pow. 1000,00 m2

grunty - sprzedaż

 CHORZÓW Józefa Maronia biura - wynajem
CHORZÓW, Józefa Maronia

pow. 100,00 m2

biura - wynajem

 SUCHA  grunty - sprzedaż
SUCHA

pow. 2520,00 m2

grunty - sprzedaż

 OLSZTYNEK Kościuszki lokale - wynajem
OLSZTYNEK, Kościuszki

pow. 32,00 m2

lokale - wynajem

 BYTOM Strzelców Bytomskich lokale - wynajem
BYTOM, Strzelców Bytomskich

pow. 300,00 m2

lokale - wynajem

 CZUSZÓW  grunty - sprzedaż
CZUSZÓW

pow. 3033,00 m2

grunty - sprzedaż

zadzwoń zapytanie