PÓŁNOC Nieruchomości

Grunty - Sprzedaż  -  SANDOMIERZ

notuj

Dostępna powierzchnia 27300,00 m2
Cena 1911000,00 zł
Data aktualizacji 2022-06-17
Województwo świętokrzyskie
Miejscowość SANDOMIERZ
Numer identyfikacyjny ogłoszenia 41840/3877/OGS
Północ Nieruchomości Oddział w Sandomierzu ma przyjemność zaprezentować działkę siedliskową znajdującą się w Kobiernikach Dworskich należących do gminy Samborzec, ale w bezpośrednim sąsiedztwie Sandomierza - działka graniczy z terenem miasta Sandomierz.
LOKALIZACJA: Nieruchomość gruntowa,która znajduje się w Kobiernikach Dworskich w powiecie sandomierskim jest położona w bliskiej odległości od centrum Sandomierza , ok. 2,5 km od głównych miejsc stanowiących największe atrakcje turystyczne królewskiego grodu. Ze względu na duże walory turystyczne Sandomierza i bliskość sandomierskiej starówki, działka idealnie nadaje się pod agroturystykę .
DZAŁKA: Działka siedliskowa o powierzchni 2,73 ha z dużym potencjałem inwestycyjnym. Na działce znajduje się budynek gospodarczy o wymiarach 18,52 x 6,52 metrów , który jest podzielony na dwie części : socjalno -biurową i magazynowo-garażową. Na chwilę obecną dojazd do działki jest drogą asfaltową od strony Rokitka a następnie drogą żwirową. W planach geodezyjnych dojazd do działki jest od ulicy Partyzantów przez działkę 441 należącą do gminy Samborzec.
Na działce jest utwardzona droga wewnętrzna z małym placem stanowiącym podjazd przy budynku. Powierzchnia podjazdu i drogi wewnętrznej wynosi około 5 arów. Działka stanowi użytki rolne klasy RIII a i RIII b. Droga wewnętrzna , która biegnie od bramy wjazdowej do budynku gospodarczego dzieli działkę na dwie nierówne części. Większa część po lewej stronie drogi idąc od bramy wjazdowej w kierunku budynku gospodarczego ma kształt prostokąta i częściowo jest porośnięta młodym sadem morelowym. Z uwagi na jakość gleby, pochylenie terenu i południowo-zachodnią ekspozycję, teren ten nadaje się na winnicę.
Od południa, granicę działki stanowi niewielki strumyk, który można wykorzystać do założenia stawu podobnie jak to ma miejsce na sąsiedniej posesji 230 . Działka jest uzbrojona, doprowadzony jest prąd i posiada własne ujęcie wody ( studnię). Gaz, woda z wodociągu miejskiego dostępne z ulicy Partyzantów.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu ,
Ryszard Latawiec -Dyrektor oddziału
tel 603 972 656 e-mail : rlatawiec@polnoc.pl

Działka siedliskowa o powierzchni 2,73 ha z dużym potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość gruntowa, znajduje się w Kobiernikach Dworskich na granicy administracyjnej miasta Sandomierz.
Ze względu na duże walory turystyczne Sandomierza i bliskość sandomierskiej starówki, działka idealnie nadaje się pod agroturystykę

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu ,
Ryszard Latawiec -Dyrektor oddziału
tel 603 972 656 e-mail : rlatawiec@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 603...603 972 656
osoba do kontaktu: Ryszard Latawiec

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z o.o., z siedzibą 30-221 Kraków, ul. Jesionowa 10/2, KRS 0000480893, NIP 6772377759, REGON 122972929 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: http://www.polnoc.pl/

<< powrót do formularza

PÓŁNOC Nieruchomości

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 LEGNICA grunty - sprzedaż
LEGNICA

pow. 819,00 m2

grunty - sprzedaż

 GROŃ grunty - sprzedaż
GROŃ

pow. 1221,00 m2

grunty - sprzedaż

 DĄBROWA GÓRNICZA Królowej Jadwigi lokale - wynajem
DĄBROWA GÓRNICZA - CENTRUM, Królowej Jadwigi

pow. 49,20 m2

lokale - wynajem

 CZUSZÓW grunty - sprzedaż
CZUSZÓW

pow. 3033,00 m2

grunty - sprzedaż

 OLKUSZ lokale - wynajem
OLKUSZ

pow. 70,00 m2

lokale - wynajem

 CHROSNA grunty - sprzedaż
CHROSNA

pow. 5900,00 m2

grunty - sprzedaż

 KĄPIELE WIELKIE grunty - sprzedaż
KĄPIELE WIELKIE

pow. 1767,00 m2

grunty - sprzedaż

 SOLNICZKI grunty - sprzedaż
SOLNICZKI

pow. 820,00 m2

grunty - sprzedaż

 PODGÓRKI grunty - sprzedaż
PODGÓRKI

pow. 10137,00 m2

grunty - sprzedaż

 WOLBROM grunty - sprzedaż
WOLBROM

pow. 810,00 m2

grunty - sprzedaż

 KĘTRZYN lokale - sprzedaż
KĘTRZYN

pow. 531,51 m2

lokale - sprzedaż

 ŁAPY magazyny - wynajem
ŁAPY

pow. 576,00 m2

magazyny - wynajem

zadzwoń zapytanie