PÓŁNOC Nieruchomości

Grunty - Sprzedaż  -  GŁĘBOCK

notuj

Dostępna powierzchnia 5400,00 m2
Cena 499000,00 zł
Data aktualizacji 2022-06-03
Województwo dolnośląskie
Miejscowość GŁĘBOCK
Numer identyfikacyjny ogłoszenia 41452/3877/OGS
PÓŁNOC Nieruchomości prezentuje Państwu stary, kamienny dom/budynek na wsi w okolicach Jeleniej Góry u podnóża Karkonoszy, połozony na działce o wielkości 54 ar.

Głębock, bo tak nazywa się miejscowość gdzie znajduje się dom, jest spokojnym, cichym miejscem gdzie nie ma jeszcze natłoku turystów choć znajduje się tuż obok tak często odwiedzanej Sosnówki.

Idealne miejsce na dom, z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu lasów, pól i niewielu sąsiadów.
Działka ma nieregulatny kształt, wydano warunkizabudowy.

Budynek częściowo kamienny, posadowiony na działce, która częściowo jest skałą a dzięki temu dom, mimo braku podpiwniczenia nie ma wilgoci.
Budynek o wielkości około 330 m2 wykorzystywany kiedyś do prowadzenia działalności gospodarczej. Historycznie budynek był pierwotnie oborą, stodołą a póżniej pieczarkarnią, stanowił też całość z pobliskim spichlerzem. Warunki zabudowy przewidują zamianę na cele mieszkalne.
W jednej z części budynku sklepienia krzyżowe, nadające pomieszczeniom historycznego wyglądu, w tej części były pomieszczenia socjalne, gospodarcze. Część przestrzeni została podzielona ścianami tak aby wydzielić odrębne pomieszczenia z jednej całości.
W pomieszczeniach okna, przy których widać jak grube są kamienne mury, bo to pewnie aż z 40-50 cm.
Środkowa część prowadząca od drzwi wejściowych to niejako hall, z którego wchodzimy do pomieszczeń gospodarczych po prawej , a po lewej duże sale z możliwością wyjścia na poddasze.
Poddasze bardzo wysokie- dwupoziomowe, z widoczną konstrukcją drewnianą dachu. Belki stropowe budujące podstawę dachu jak i stropów wyglądają na zdrowe, nie widać na ich upływu czasu. Dach pokryty blachą.

Patrząc na dach, stropy, belki, można wykreować wizerunek wiejskiego ogromnego domu z kilkoma poziomami.
Dom jest kamienny, stary, wymagający nakładów i dostosowania do oczekiwań, natomiast jego położenie, kształt, technika budowy daje możliwości zrobienia czegoś niepowtarzalnego.

Budynek otaczają pola a sama budowla znajduje się na działce o wielkości 54arów.

Dojazd od Jeleniej Góry 15 minut, od Karpacza 10 minut, droga asfaltowa.

Piękne miejsce z duszą i klimatem, warte zobaczenia szczególnie przez osoby poszukujące ciszy i spokoju w otoczeniu natury i poszukujących możliwości "zbudowania" klimatycznego domu w stylu wiejskiej stodoły.

Zapraszam na wspólną wycieczkę w tą piękną okolicę.

Cena jest składową wyceny budynku oraz gruntów.

PÓŁNOC Nieruchomości Jelenia Góra, plac Wyszyńskiego 33/1, 58-500 Jelenia Góra

Agnieszka Stawarz
Dyrektor Oddziału
numer licencji 27099

tel 780000773
mail astawarz@polnoc.pl

Zapewniamy profesjonalne doradztwo finansowe czy wsparcie w uzyskaniu finansowania zarówno dla osób fizycznych jak i firm.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 506...506 075 285
osoba do kontaktu: Agnieszka Stawarz

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z o.o., z siedzibą 30-221 Kraków, ul. Jesionowa 10/2, KRS 0000480893, NIP 6772377759, REGON 122972929 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: http://www.polnoc.pl/

<< powrót do formularza

PÓŁNOC Nieruchomości

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 LEGNICA grunty - sprzedaż
LEGNICA

pow. 819,00 m2

grunty - sprzedaż

 GROŃ grunty - sprzedaż
GROŃ

pow. 1221,00 m2

grunty - sprzedaż

 DĄBROWA GÓRNICZA Królowej Jadwigi lokale - wynajem
DĄBROWA GÓRNICZA - CENTRUM, Królowej Jadwigi

pow. 49,20 m2

lokale - wynajem

 CZUSZÓW grunty - sprzedaż
CZUSZÓW

pow. 3033,00 m2

grunty - sprzedaż

 OLKUSZ lokale - wynajem
OLKUSZ

pow. 70,00 m2

lokale - wynajem

 CHROSNA grunty - sprzedaż
CHROSNA

pow. 5900,00 m2

grunty - sprzedaż

 KĄPIELE WIELKIE grunty - sprzedaż
KĄPIELE WIELKIE

pow. 1767,00 m2

grunty - sprzedaż

 SOLNICZKI grunty - sprzedaż
SOLNICZKI

pow. 820,00 m2

grunty - sprzedaż

 PODGÓRKI grunty - sprzedaż
PODGÓRKI

pow. 10137,00 m2

grunty - sprzedaż

 WOLBROM grunty - sprzedaż
WOLBROM

pow. 810,00 m2

grunty - sprzedaż

 KĘTRZYN lokale - sprzedaż
KĘTRZYN

pow. 531,51 m2

lokale - sprzedaż

 ŁAPY magazyny - wynajem
ŁAPY

pow. 576,00 m2

magazyny - wynajem

zadzwoń zapytanie