PÓŁNOC Nieruchomości

Lokale - Wynajem  -  WROCŁAW  -  WROCŁAW-STARE MIASTO, pl. Solny

notuj

Dostępna powierzchnia 113,00 m2
Cena 21500,00 zł
Data aktualizacji 2021-06-15
Województwo dolnośląskie
Miejscowość WROCŁAW
Rejon/dzielnica WROCŁAW-STARE MIASTO
Ulica pl. Solny
Numer identyfikacyjny ogłoszenia 17812/3877/OLW
Do wynajęcia lokal gastronomiczny w centrum miasta, przy Placu SolnymDoczasowe miejsce było znane jako Wywrotowa lub Pub PWP Burger. Lokale otrzymywały wysokie noty na mapach Google'a. Znowu jest potrzeba na tego typu lokal na Starym Mieście we Wrocławiu.Opis lokalu: - dwie sale konsumpcyjne, z czego jedną można zamknąć i urządzić kameralne spotkania- antresola ze stolikami- kuchnia- zmywalnia- magazyn- węzeł sanitarny dla gości- węzeł sanitarny dla pracowników- szatnia (pomieszczenie socjalne) Do lokalu można wejść i praktycznie od zaraz  zacząć prowadzić biznes. Lokal wykończony wg zaleceń Sanepidu. Oczywiście nowi właściciele musieliby przejść wszystkie zgody i uzyskać koncesje. Plusem jest to, że ww. zezwolenia uzyskuję się tu dość szybko i w wakacje można prowadzić sprawnie działający biznesDo lokalu są dwa wejścia - jedno dla gości, drugie dla dostaw, od zaplecza.Okolica, jak na samo zabytkowe centrum miasta, jest spokojna i bezpieczna, sąsiedzi mili wyrozumiali. Bez problemu lokal  może działać do 23.00, piwo zaś można było jeszcze popijać do 24 w ogródkuCo można prowadzić:sushi, pub, burgerownia, pizza, restauracjaZalecana ilość personelu:- Kucharz, 1 lub 2 osoby pomocy kuchennej- 2 - 3 kelnerówZ dodatkowych kosztów:Opłaty eksploatacyjne, woda, zaliczka na ogrzewanie, niesoczystości - ok. 1900 PLNOpłata za wywieszenie szyldu/neonu - 200 PLNOpłata za możliwość wystawienia ogródkaPlusem jest dobrej jakości woda, można pić z kranu. W lokalu nowa klimatyzacja, nawiewy. Lokal po małym remoncie z nowym wyposażeniem. UWAGA: Telewizory nie zostają w lokalu. Resta wyposażenia do ustalenia z poprzednimi najemcamiObecnie jest dobry moment na wynajęcie tego typu lokal, gdyż po uzyskaniu koncesji już latem lokal może przynosić dochody.Lokal jest doskonale skomunikowany:Z lokalu można bez problemu dojść do Przystanku Plac Orląt Lwowskich, Dworzec Świebodzki, Rynek (przystanki autobusowe i tramwajowe), bez problemu dojedziemy także taksówkąPonadto w lokalu można urządzić spotkanie w zamkniętej sali (impreza firmowa, urodziny). Lokal jest na szlaku znad fosy miejskiej w kierunku rynku. Liczna miejsc dla gości: ok. 40 - 45 w lokalu, ok.  30 -34 na ogródkuKaucja Polecam szczególnej uwadze i zapraszam do kontaktu celem uzyskania szczegółowych informacji. Możliwość prezentacji po wcześniejszym umówieniu.


Możliwość prezentacji po wcześniejszym umówieniu.
Cezary Zawadzki
tel: 606 222 629
mail: czawadzki@polnoc.plPółnoc Nieruchomości Wrocław Nadodrzeul. Jedności Narodowej 8450-261 Wrocław

Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 606...606 222 629
osoba do kontaktu: Cezary Zawadzki

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z o.o., z siedzibą 31-115 Kraków, ul. Balicka 35, KRS 0000480893, NIP 6772377759, REGON 122972929 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: http://www.polnoc.pl/

<< powrót do formularza

PÓŁNOC Nieruchomości

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 STUDZIANKI  grunty - sprzedaż
STUDZIANKI

pow. 775,00 m2

grunty - sprzedaż

 ZABIERZÓW os. Henryka Sienkiewicza magazyny - wynajem
ZABIERZÓW, os. Henryka Sienkiewicza

pow. 352,00 m2

magazyny - wynajem

 ŁAPY Atrakcyjna oferta! lokale - wynajem
ŁAPY, Atrakcyjna oferta!

pow. 124,00 m2

lokale - wynajem

 BYDLIN  grunty - sprzedaż
BYDLIN

pow. 3002,00 m2

grunty - sprzedaż

 ZAMBRZYCE-KRÓLE  grunty - sprzedaż
ZAMBRZYCE-KRÓLE

pow. 11500,00 m2

grunty - sprzedaż

 PAKOSZE  grunty - sprzedaż
PAKOSZE

pow. 29100,00 m2

grunty - sprzedaż

 LEGIONOWO Grudzie grunty - sprzedaż
LEGIONOWO - GRUDZIE, Grudzie

pow. 1000,00 m2

grunty - sprzedaż

 RUDA-HUTA  grunty - sprzedaż
RUDA-HUTA

pow. 968300,00 m2

grunty - sprzedaż

 KUDRYCZE  grunty - sprzedaż
KUDRYCZE

pow. 1340,00 m2

grunty - sprzedaż

 WARSZAWA Przecławska biura - wynajem
WARSZAWA - TARGÓWEK, Przecławska

pow. 28,70 m2

biura - wynajem

 KATOWICE ks. bp. Herberta Bednorza magazyny - wynajem
KATOWICE, ks. bp. Herberta Bednorza

pow. 234,00 m2

magazyny - wynajem

 BĘDZIN Sielecka magazyny - wynajem
BĘDZIN - WARPIE, Sielecka

pow. 700,00 m2

magazyny - wynajem

zadzwoń zapytanie