PÓŁNOC Nieruchomości

Lokale - Wynajem  -  ŁÓDŹ  -  ŁÓDŹ-POLESIE, Lokal handlowy w centrum dużego osiedla

notuj

Dostępna powierzchnia 20,00 m2
Cena 990,00 zł
Data aktualizacji 2021-07-13
Województwo łódzkie
Miejscowość ŁÓDŹ
Rejon/dzielnica ŁÓDŹ-POLESIE
Ulica Lokal handlowy w centrum dużego osiedla
Numer identyfikacyjny ogłoszenia 17758/3877/OLW
Inwestycja: lokal handlowo-usługowy Rodzaj transakcji: wynajem Lokalizacja: Łódź Polesie/Retkinia ul. Wróblewskiego (Pawilon handlowy "Karolinka")Powierzchnia użytkowa: 20 m.kw Liczba pomieszczeń: 1Stan techniczny: dobry Media: energia elektryczna, woda, kanalizacjaUwaga! Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze.Północ Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu lokal handlowo-usługowy o powierzchni 20 m.kw usytuowany na parterze w kompleksie pawilonów handlowych w centrum dużego osiedla przy ul. Wróblewskiego (Łódź/Polesie). Wejście zadaszone, bezpośrednio z ulicy. Lokal składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni ok. 20 m.kw. W lokalu znajduje się część socjalna. Brak ogrzewania. W lokalu, istnieje możliwość zainstalowania klimatyzatora, który w ciepłe dni schodzi pomieszczenie, w dni chłodne ogrzeje lokal. Okno i drzwi zabezpieczone roletami zewnętrznymi. Lokal posiada instalację alarmową.Lokal idealny na salon dla psów, ponieważ w najbliższym otoczeniu znajduje się sklep zoologiczny oraz lecznica dla zwierząt. Lokal z pewnością nadaje się na sklep z artykułami spożywczymi, chemicznymi, salon prasowy, salon kosmetyczny, butik w odzieżą, itp. Sąsiedztwo innych lokali handlowo-usługowych powoduje, że ludzie chętnie robią tam codzienne zakupy.Lokal dostępny zaraz.Media: energia elektryczna, woda, kanalizacjaWynajem: 990 zł + media (czynsz do spółdzielni 520 zł, wywóz nieczystości, alarm, woda i prąd według liczników)Kaucja zwrotna: 2 000 zł

Kontakt:Barbara Kolasa tel: +48 692 400 228 e-mail: bkolasa@polnoc.pl Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004www.polnoc.pl Zapraszamy do oglądania nieruchomości.

Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 692...692 400 228
osoba do kontaktu: Barbara Kolasa

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z o.o., z siedzibą 31-115 Kraków, ul. Balicka 35, KRS 0000480893, NIP 6772377759, REGON 122972929 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: http://www.polnoc.pl/

<< powrót do formularza

PÓŁNOC Nieruchomości

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 WĘŻERÓW lokale - wynajem
WĘŻERÓW

pow. 86,00 m2

lokale - wynajem

 STRZEGOWA grunty - sprzedaż
STRZEGOWA

pow. 5884,00 m2

grunty - sprzedaż

 TARGOWO grunty - sprzedaż
TARGOWO

pow. 3001,00 m2

grunty - sprzedaż

 ZAŚCIANKI biura - wynajem
ZAŚCIANKI

pow. 60,00 m2

biura - wynajem

 LEGNICA lokale - wynajem
LEGNICA

pow. 47,50 m2

lokale - wynajem

 MARYNKI grunty - sprzedaż
MARYNKI

pow. 6300,00 m2

grunty - sprzedaż

 OLKUSZ grunty - sprzedaż
OLKUSZ

pow. 2000,00 m2

grunty - sprzedaż

 TUROŚŃ DOLNA grunty - sprzedaż
TUROŚŃ DOLNA

pow. 1585,00 m2

grunty - sprzedaż

 KWAŚNIÓW DOLNY grunty - sprzedaż
KWAŚNIÓW DOLNY

pow. 4728,00 m2

grunty - sprzedaż

 KSIĄŻNICE WIELKIE grunty - wynajem
KSIĄŻNICE WIELKIE

pow. 5700,00 m2

grunty - wynajem

 BĘDZIN lokale - wynajem
BĘDZIN - WARPIE

pow. 710,00 m2

lokale - wynajem

 ZAŁUKI grunty - sprzedaż
ZAŁUKI

pow. 4523,00 m2

grunty - sprzedaż

zadzwoń zapytanie