PÓŁNOC Nieruchomości

Lokale - Wynajem  -  ŁÓDŹ  -  ŁÓDŹ-POLESIE, Lokal handlowy w centrum dużego osiedla

notuj

Dostępna powierzchnia 20,00 m2
Cena 990,00 zł
Data aktualizacji 2021-11-22
Województwo łódzkie
Miejscowość ŁÓDŹ
Rejon/dzielnica ŁÓDŹ-POLESIE
Ulica Lokal handlowy w centrum dużego osiedla
Numer identyfikacyjny ogłoszenia 17758/3877/OLW
Inwestycja: lokal handlowo-usługowy Rodzaj transakcji: wynajem Lokalizacja: Łódź Polesie/Retkinia ul. Wróblewskiego (Pawilon handlowy "Karolinka")Powierzchnia użytkowa: 20 m.kw Liczba pomieszczeń: 1Stan techniczny: dobry Media: energia elektryczna, woda, kanalizacjaUwaga! Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze.Północ Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu lokal handlowo-usługowy o powierzchni 20 m.kw usytuowany na parterze w kompleksie pawilonów handlowych w centrum dużego osiedla przy ul. Wróblewskiego (Łódź/Polesie). Wejście zadaszone, bezpośrednio z ulicy. Lokal składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni ok. 20 m.kw. W lokalu znajduje się część socjalna. Brak ogrzewania. W lokalu, istnieje możliwość zainstalowania klimatyzatora, który w ciepłe dni schodzi pomieszczenie, w dni chłodne ogrzeje lokal. Okno i drzwi zabezpieczone roletami zewnętrznymi. Lokal posiada instalację alarmową.Lokal idealny na salon dla psów, ponieważ w najbliższym otoczeniu znajduje się sklep zoologiczny oraz lecznica dla zwierząt. Lokal z pewnością nadaje się na sklep z artykułami spożywczymi, chemicznymi, salon prasowy, salon kosmetyczny, butik w odzieżą, itp. Sąsiedztwo innych lokali handlowo-usługowych powoduje, że ludzie chętnie robią tam codzienne zakupy.Lokal dostępny zaraz.Media: energia elektryczna, woda, kanalizacjaWynajem: 990 zł + media (czynsz do spółdzielni 520 zł, wywóz nieczystości, alarm, woda i prąd według liczników)Kaucja zwrotna: 2 000 zł

Kontakt:Barbara Kolasa tel: +48 692 400 228 e-mail: bkolasa@polnoc.pl Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004www.polnoc.pl Zapraszamy do oglądania nieruchomości.

Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 692...692 400 228
osoba do kontaktu: Barbara Kolasa

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z o.o., z siedzibą 31-115 Kraków, ul. Balicka 35, KRS 0000480893, NIP 6772377759, REGON 122972929 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: http://www.polnoc.pl/

<< powrót do formularza

PÓŁNOC Nieruchomości

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 BIAŁYSTOK kard. Stefana Wyszyńskiego lokale - sprzedaż
BIAŁYSTOK - PRZYDWORCOWE, kard. Stefana Wyszyńskiego

pow. 174,00 m2

lokale - sprzedaż

 BIAŁYSTOK  biura - wynajem
BIAŁYSTOK - NOWE MIASTO

pow. 150,00 m2

biura - wynajem

 MIĘDZYRZECZE  grunty - sprzedaż
MIĘDZYRZECZE

pow. 4900,00 m2

grunty - sprzedaż

 CHEŁM Partyzantów grunty - sprzedaż
CHEŁM, Partyzantów

pow. 5300,00 m2

grunty - sprzedaż

 GRÓDEK  grunty - sprzedaż
GRÓDEK

pow. 93300,00 m2

grunty - sprzedaż

 OGRODNICZKI  grunty - sprzedaż
OGRODNICZKI

pow. 1300,00 m2

grunty - sprzedaż

 RZĘDZIANY  grunty - sprzedaż
RZĘDZIANY

pow. 29760,00 m2

grunty - sprzedaż

 SOSNOWIEC  biura - wynajem
SOSNOWIEC - ŚRODULA

pow. 45,00 m2

biura - wynajem

 BUKOWNO  lokale - wynajem
BUKOWNO

pow. 120,00 m2

lokale - wynajem

 CHORZÓW  biura - wynajem
CHORZÓW

pow. 200,00 m2

biura - wynajem

 STARA RUŚ  lokale - sprzedaż
STARA RUŚ

pow. 970,00 m2

lokale - sprzedaż

 RÓŻNOWO  grunty - sprzedaż
RÓŻNOWO

pow. 2150,00 m2

grunty - sprzedaż

zadzwoń zapytanie