PÓŁNOC Nieruchomości

Grunty - Sprzedaż  -  ZAWOJA

notuj

Dostępna powierzchnia 29565,00 m2
Cena 1175000,00 zł
Data aktualizacji 2021-04-22
Województwo małopolskie
Miejscowość ZAWOJA
Numer identyfikacyjny ogłoszenia 15435/3877/OGS
Numer licencji zawodowej pośrednika 10132
To wyjątkowa oferta. Takie miejsce w Beskidzie Żywieckim jest tylko jedno. Nie przeczy temu nikt, kto je zobaczy. To w jednej całości 3 hektary uroczej i urozmaiconej polany z lasem położonej w Zawoi Przysłop na wysokości ok. 600-700 m n.p.m. na stoku Kiczory z przepięknymi widokami na pasmo Babiej Góry, pasmo Policy, a w dalszej perspektywie na Gorce i inne wzniesienia, których nie sposób wyliczyć.
Nieruchomość ta aktualnie nie jest zabudowana, ale posiada status gospodarstwa rolnego i numer domu, w jej skład wchodzą tereny mieszkaniowe, rekreacyjne, leśne i rolne. Na polanę dochodzi linia trójfazowa prądu i jest doprowadzony wodociąg grawitacyjny z pobliskiego źródła.
Cisza, spokój, kontakt z naturą i beskidzką przyrodą oraz brak hałaśliwego sąsiedztwa to również jej walory. To piękne siedlisko górskie, które stanowi jako całość niezwykły i urzekający kompleks.
Dojazd do tej posiadłości jest bardzo łatwy drogą asfaltową, a potem niezłą utwardzoną. Aktualnie ostatnie 200 metrów leśną drogą samochód terenowy pokona bez przeszkód. Istnieje możliwość położenia nawierzchni i przystosowania tej drogi nawet dla samochodów ciężarowych.
Rozmiary działki to ok. 300x100m i rozciąga się niemal w poziomie. Jest prawie płaska, nie występują skarpy oraz duże nachylenia.
Zawoja jest miejscowością turystyczną i letniskową położoną u stóp Babiej Góry (1725 m) nad rzeką Skawicą. Mieści się tu siedziba Babiogórskiego Parku Narodowego. Ze względu na położenie chętnie wybierana jako miejsce budowy domów przez mieszkańców Krakowa, Śląska i okolic. Zawoja jest dobrze skomunikowana z najważniejszymi miastami regionu (półtorej godziny z Katowic, nie cała godzina do Krakowa oraz Zakopanego). Gmina aktywnie inwestuje w turystykę modernizując infrastrukturę drogową oraz wspierając inicjatywę prywatną. W Zawoi powstały liczne karczmy, pensjonaty oraz wyciąg narciarski na stoku Mosorny Groń(sztucznie naśnieżany, z wyciągiem krzesełkowym), który spełnia wymogi FIS. Na Przysłopie zamieszkało wiele znanych postaci polskiego świata kultury, ale nie tylko... To szczególnie prestiżowa i magiczna okolica.

Polecamy i zapraszamy do oglądania!

Kontakt:
Klaudia Sikorska – Maciąg
Telefon: 516 025 585
e-mail: kmaciag@polnoc.pl
www.polnoc.pl

Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 516...516 025 585
osoba do kontaktu: Klaudia Sikorska-Maciąg

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z o.o., z siedzibą 31-115 Kraków, ul. Balicka 35, KRS 0000480893, NIP 6772377759, REGON 122972929 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: http://www.polnoc.pl/

<< powrót do formularza

PÓŁNOC Nieruchomości

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 GOŁUCHÓW Zachodnia lokale - sprzedaż
GOŁUCHÓW, Zachodnia

pow. 650,00 m2

lokale - sprzedaż

 DOBRZYNIEWO DUŻE  grunty - sprzedaż
DOBRZYNIEWO DUŻE

pow. 1220,00 m2

grunty - sprzedaż

 NOWODWORCE  grunty - sprzedaż
NOWODWORCE

pow. 1400,00 m2

grunty - sprzedaż

 RUTKI-KOSSAKI Łomżyńska magazyny - sprzedaż
RUTKI-KOSSAKI, Łomżyńska

pow. 1700,00 m2

magazyny - sprzedaż

 SUPRAŚL Cegielniana grunty - sprzedaż
SUPRAŚL, Cegielniana

pow. 750,00 m2

grunty - sprzedaż

 SUWAŁKI  lokale - sprzedaż
SUWAŁKI

pow. 280,00 m2

lokale - sprzedaż

 BOBROWA  grunty - sprzedaż
BOBROWA

pow. 3000,00 m2

grunty - sprzedaż

 SOSNOWIEC  biura - wynajem
SOSNOWIEC - POGOŃ

pow. 200,00 m2

biura - wynajem

 MAŁY PŁOCK Jana Kochanowskiego lokale - sprzedaż
MAŁY PŁOCK, Jana Kochanowskiego

pow. 1200,00 m2

lokale - sprzedaż

 ŁAPY  grunty - sprzedaż
ŁAPY

pow. 5674,00 m2

grunty - sprzedaż

 LEGNICA  grunty - sprzedaż
LEGNICA

pow. 1125,00 m2

grunty - sprzedaż

 BIAŁYSTOK  lokale - sprzedaż
BIAŁYSTOK - CENTRUM

pow. 176,30 m2

lokale - sprzedaż

zadzwoń zapytanie