PÓŁNOC Nieruchomości

Lokale - Sprzedaż  -  CZELADŹ  -  PIASKI, Francuska

notuj

Dostępna powierzchnia 530,00 m2
Cena 700000,00 zł
Data aktualizacji 2022-04-13
Województwo śląskie
Miejscowość CZELADŹ
Rejon/dzielnica PIASKI
Ulica Francuska
Numer identyfikacyjny ogłoszenia 1355/3877/OOS
Posiadamy w ofercie na sprzedaż budynek parterowy w pełni podpiwniczony o przeznaczeniu usługowo-produkcyjno-mieszkalnym o powierzchni 530 m2 usytuowanym na działce o powierzchni 610m2, położony w Czeladź - Piaski
CO SPRZEDAJEMY?
Działka o powierzchni  610m2 wraz z budynkiem parterowym o pow. 530m2.
Budynek jednokondygnacyjny w pełni podpiwniczony, podzielony na cześć produkcyjną i socjalną - 157,33m2 oraz mieszkalną - mieszkanie o pow. 113,17m2.
Budynek o konstrukcji tradycyjnej z cegły pełnej, ściany piwnic wykonane z bloczków betonowych. Strop między piętrowy żelbetowy częściowo odcinkowy Ackermanna, stropodach betonowy kryty papą. Budynek wyposażony w instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną, wentylacja grawitacyjna wspomagana mechanicznie.
Parter - część produkcyjno-usługowa na chwilę obecną przystosowana jako szwalnia. Niezależne wejście do obiektu, wydzielony hol oraz pomieszczenie biurowe, dodatkowo wydzielona przestrzeń socjalna dla personelu. Stan wnętrz dobry, podłogi lastriko, okna PCV, niezależne drzwi wejściowe, ściany wewnętrzne cementowo-wapienne.
Parter - część mieszkalna - przestronny pokój, kuchnia oraz łazienka z wc. dodatkowy pokój do własnej aranżacji. Stan bardzo dobry w 2015r. wykonano generalny remont.
Piwnica - część magazynowa - wysokość pomieszczeń 2,0m. podłogi wykafelkowane, ściany wewnętrzne cementowo-wapienne, pomieszczenia częściowo doświetlone światłem dziennym, pomieszczenia suche dobrze wentylowane, okna PCV, niezależne wejście z zewnątrz budynku.
Budynek z możliwością adaptacji przestrzeni wewnętrznej. 
Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. długość 36m szerokość 17m.
Ukształtowanie terenu: działka płaska o częściowo utwardzonej nawierzchni.
Miejsca parkingowe wzdłuż budynku.
Grunty w użytkowaniu wieczystym.
GDZIE ZNAJDUJE SIĘ NIERUCHOMOŚĆ?
Obiekt znajduje się w Czeladzi - ul. Francuska.
Położony przy drodze miejskiej, dojazd do działki drogą asfaltową.
Nieruchomość z dogodnym wjazdem dla samochodów ciężarowych oraz dobrze skomunikowana z centrum miasta oraz miastami ościennymi.
 
JAK WYGLĄDA KWESTIA MEDIÓW?
Media:
- prąd -w budynku 3 fazy
- woda - w budynku
- gaz - w drodze
- kanalizacja - w budynku
- CO - elektryczne
JAKIE JEST PRZEZNACZENIE DZIAŁKI W PLANIE MIEJSCOWYM?
- Oznaczenie użytku gruntu: 12U
- Przeznaczenie podstawowe:
funkcje budynków i terenów – w niniejszym planie – głównie w dziedzinach: administracji (budynki administracyjne i biurowe), handlu, gastronomii, sportu i rekreacji, usług zdrowia i opieki społecznej, usług kultury oraz służb publicznych, kultury, nauki, szkolnictwa (usługi oświaty), wystawiennictwa, instytucji finansowych oraz ubezpieczeniowych, siedzib stowarzyszeń, związków, izb zawodowych i gospodarczych, jednostek projektowych, consultingowych, instytucji gospodarczych, oraz innych, których powyższe grupy nie dotyczą bezpośrednio lub pośrednio, a mają charakter usługowy, za wyjątkiem usług z branży motoryzacji i obsługi komunikacyjnej (obiekty budowlane i urządzenia obsługi technicznej motoryzacji, w szczególności: stacje paliw, stacje obsługi technicznej samochodów, stacje diagnostyczne, myjnie samochodów i inne urządzenia tego rodzaju,).
max. powierzchnia zabudowy - 55%
max. wysokość zabudowy - 10m
CO ZNAJDUJE SIĘ NA DZIAŁCE I W JEJ NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU?
Obiekt usytuowany wśród zakładów usługowych, a zarazem wokół obszarów mieszkalnych i handlowych.
Zainteresowała Cię ta oferta? Zapraszamy na prezentację.
Jako biuro jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
Robert Dejnek
Dyrektor oddziału
792 023 324
rdejnek@polnoc.pl
PÓŁNOC Nieruchomości o. Radzionków
534 648 560
Męczenników Oświęcimia 34/1
41-922 Radzionków

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 792...792 023 324
osoba do kontaktu: Robert Dejnek

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z o.o., z siedzibą 30-221 Kraków, ul. Jesionowa 10/2, KRS 0000480893, NIP 6772377759, REGON 122972929 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: http://www.polnoc.pl/

<< powrót do formularza

PÓŁNOC Nieruchomości

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 LEGNICA grunty - sprzedaż
LEGNICA

pow. 819,00 m2

grunty - sprzedaż

 GROŃ grunty - sprzedaż
GROŃ

pow. 1221,00 m2

grunty - sprzedaż

 DĄBROWA GÓRNICZA Królowej Jadwigi lokale - wynajem
DĄBROWA GÓRNICZA - CENTRUM, Królowej Jadwigi

pow. 49,20 m2

lokale - wynajem

 CZUSZÓW grunty - sprzedaż
CZUSZÓW

pow. 3033,00 m2

grunty - sprzedaż

 OLKUSZ lokale - wynajem
OLKUSZ

pow. 70,00 m2

lokale - wynajem

 CHROSNA grunty - sprzedaż
CHROSNA

pow. 5900,00 m2

grunty - sprzedaż

 KĄPIELE WIELKIE grunty - sprzedaż
KĄPIELE WIELKIE

pow. 1767,00 m2

grunty - sprzedaż

 SOLNICZKI grunty - sprzedaż
SOLNICZKI

pow. 820,00 m2

grunty - sprzedaż

 PODGÓRKI grunty - sprzedaż
PODGÓRKI

pow. 10137,00 m2

grunty - sprzedaż

 WOLBROM grunty - sprzedaż
WOLBROM

pow. 810,00 m2

grunty - sprzedaż

 KĘTRZYN lokale - sprzedaż
KĘTRZYN

pow. 531,51 m2

lokale - sprzedaż

 ŁAPY magazyny - wynajem
ŁAPY

pow. 576,00 m2

magazyny - wynajem

zadzwoń zapytanie