PÓŁNOC Nieruchomości

Lokale - Sprzedaż  -  ŁAGIEWNIKI  -  Nadrzeczna

notuj

Dostępna powierzchnia 2024,00 m2
Cena 3990000,00 zł
Data aktualizacji 2021-01-02
Województwo dolnośląskie
Miejscowość ŁAGIEWNIKI
Ulica Nadrzeczna
Numer identyfikacyjny ogłoszenia 1090/3877/OOS
Numer licencji zawodowej pośrednika 20737
Na sprzedaż piękny, XIX wieczny Zespół Pałacowo-Parkowy w centrum Łagiewnik w powiecie dzierżoniowskim - jedynie 30 km od Wrocławia, Świdnicy i Ząbkowic Śląskich oraz 16 km od Dzierżoniowa.

Zabytkowa posiadłość daje ogromne możliwości zarówno pod kątem inwestycyjnym jak i mieszkalanym nie tylko dzięki swojej wyjątkowej architekturze ale również dzięki bliskości miast takich jak Wrocław, Świdnica, Dzierżoniów i Ząbkowice Śląskie.
Nieruchomość można zaadaptować między innymi na:
- działalność biznesową - siedziba firmy wraz z biurami,
- działalność medyczną lub ośrodek opieki,
- centrum konferencyjno-szkoleniowe - wraz z pokojami hotelowymi,
- hotel wraz z restauracją,
- ekskluzywną rezydencję.

W skład całej nieruchomości wchodzi kompleks 7 działek o łącznej powierzchni 1,75 ha, na których znajdują się następujące budynki:

- RZĄDCÓWKA - trzykondygnacyjny budynek z XVII w. o powierzchni użytkowej 854 m2 - wymieniona konstrukcja dachu wraz ze stropem, nowa dachówka ceramiczna, nowa stolarka okienna, nowe przyłącza wodno-kanalizacyjne oraz elektryka. Budynek posiada pozwolenie na budowę i jest aktualnie remontowany. Można w nim zaadaptować ok. 20 pokoi wraz z łazienkami oraz salą balową lub konferencyjno-szkoleniową). łącznikiem na pierwszym poziomie przechodzi się z Rządcówki do Pałacu.

- PAŁAC - dwuskrzydłowy budynek z wieżą wybudowany w XIX w. o powierzchni użytkowej 1 170 m2, połączony łącznikiem z budynkiem Rządcówki. W zależności od lokalizacji w budynku jest od jednej do trzech kondygnacji. W pałacu trwają prace remontowe przygotowujące tą część nieruchomości pod działalność hotelową bądź biurową (możliwość uzyskania ok. 20 obszernych pokoi wraz z łazienkami, lobby, kuchni i sali restauracyjnej). Częściowo wymieniona stolarka okienna. Budynek posiada dokumentację projektową i pozwolenie na budowę. Bryła budynku pozwala na zamontowanie zewnętrznej windy. Klatka schodowa zlokalizowana w wieży pałacowej jest marmurowa.
Zachodnie skrzydło pałacu to łącznie trzy kondygnacje (2 naziemne, 1 podziemna) o powierzchni użytkowej 240 m2. Ta część przeszła remont kapitalny i obecnie stanowi mieszkanie właścicieli nieruchomości.
Mieszkanie znajduje się na parterze oraz piętrze zachodniego skrzydła pałacu i składa się na:
- piwnicę o powierzchni ok. 60 m2 z kotłownią i spiżarnią,
- parter - wiatrołap z zejściem do piwnicy, hol z marmurowymi schodami prowadzącymi na piętro, otwarty salon (ok. 28 m2), kuchnia z meblami w zabudowie oraz sprzętami AGD (ok. 9 m2), WC z umywalką,
- piętro - trzy sypialnie (18 m2, 18 m2, 12 m2), biuro (ok. 5 m2), pokój kąpielowy (ok. 18 m2).
Dodatkowo w części mieszkalnej znajduje się kawalerka z osobnym wejściem o powierzchni 35 m2 (pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój).

- BUDYNKI GOSPODARCZE - przeznaczone do dowolnej adaptacji, murowane, parterowe, wybudowane w latach 60-tych XX w. o powierzchni:
* 41 m2,
* 37 m2,
* 21 m2.

Na terenie nieruchomości znajduje się piękny park z zarybionym stawem oraz elementami małej architektury (altany, pergole). W parku zorganizowano ciągi komunikacyjne i uzbrojono go w instalację wodną oraz elektryczną dzięki czemu idealnie nadaje się na imprezy plenerowe lub sesje fotograficzne. Zadbany i zinwentaryzowany drzewostan wraz ze znajdującym się w nim pomnikiem przyrody jest jego dodatkowym atutem.

Cała posesja jest ogrodzona i w pełni uzbrojona (sieć energetyczna, wodociągowa i kanalizacyjna). Budynek Rządcówki przylega do kościoła Parafii rzymskokatolickiej pw Św. Józefa w Łagiewnikach, co jest ogromnym atutem inwestycyjnym (organizacja uroczystości). Do posesji prowadzą trzy wjazdy, a na jej terenie znajduje się obszerny parking.

Oferujemy wsparcie w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych. BEZPŁATNIE pośredniczymy w uzyskaniu kredytu oraz czynnościach notarialnych. Współpracujemy z biurami notarialnymi oraz doradcami finansowymi, którzy zaoferują najkorzystniejsze warunki kredytu lub pożyczki hipotecznej dopasowanej do Twoich potrzeb.

Zapraszam na prezentację oraz po więcej informacji.
Oferta na wyłączność, kontakt tylko przez pośrednika.

Kontakt:
Iwona Grześkowiak
tel.: 502 325 417
e-mail: igrzeskowiak@polnoc.pl

PÓŁNOC Nieruchomości Oddział Wrocław 1 Kościuszki
tel. 71 729 76 35
ul. Kościuszki 83/U2A
50-442 Wrocław
nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 20737

Więcej ofert na www.polnoc.pl/wroclaw

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 502...502 325 417
osoba do kontaktu: Iwona Grześkowiak

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z o.o., z siedzibą 31-115 Kraków, ul. Balicka 35, KRS 0000480893, NIP 6772377759, REGON 122972929 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: http://www.polnoc.pl/

<< powrót do formularza

PÓŁNOC Nieruchomości

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
 KRASIENIEC ZAKUPNY  grunty - sprzedaż
KRASIENIEC ZAKUPNY

pow. 1500,00 m2

grunty - sprzedaż

 KRAKÓW Leona Petrażyckiego grunty - sprzedaż
KRAKÓW - SIDZINA, Leona Petrażyckiego

pow. 5000,00 m2

grunty - sprzedaż

 ZABAGNIE  grunty - sprzedaż
ZABAGNIE

pow. 3002,00 m2

grunty - sprzedaż

 SZADEK Obiekt pod dom opieki lokale - sprzedaż
SZADEK, Obiekt pod dom opieki

pow. 632,71 m2

lokale - sprzedaż

 KATOWICE Mikołaja Kopernika biura - wynajem
KATOWICE, Mikołaja Kopernika

pow. 109,00 m2

biura - wynajem

 POZNAŃ  grunty - sprzedaż
POZNAŃ

pow. 330,00 m2

grunty - sprzedaż

 KAMIENICA  grunty - sprzedaż
KAMIENICA

pow. 5630,00 m2

grunty - sprzedaż

 WOLBROM  grunty - sprzedaż
WOLBROM

pow. 10000,00 m2

grunty - sprzedaż

 KOWALA  grunty - sprzedaż
KOWALA

pow. 1500,00 m2

grunty - sprzedaż

 RUTKI-KOSSAKI Łomżyńska lokale - sprzedaż
RUTKI-KOSSAKI, Łomżyńska

pow. 1700,00 m2

lokale - sprzedaż

 MIELESZKI  lokale - sprzedaż
MIELESZKI

pow. 658,00 m2

lokale - sprzedaż

 BOLESŁAW  magazyny - wynajem
BOLESŁAW

pow. 1500,00 m2

magazyny - wynajem

zadzwoń zapytanie