STARTER

Biura - Wynajem  -  Gdańsk  -  Letnica, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1

notuj

Nazwa Sport&Work Coworking by Starter
Dostępna powierzchnia 32,97 m2
Cena 495
Data aktualizacji 2021-02-15
Województwo pomorskie
Miejscowość Gdańsk
Rejon/dzielnica Letnica
Ulica ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
Numer identyfikacyjny ogłoszenia 1
Opis ogłoszenia

Sport&Work Coworking by Starter.
Coworking w sportowym stylu na Stadionie w Gdańsku. Możliwość pracy zdalnej spopularyzowała w życiu biznesowym nowy trend w postaci miejsc coworkingowych. Praca zdalna jest coraz częściej spotykana w Polsce. To miejsca gdzie można nawiązać nowe kontakty biznesowe, swobodnie pracować oraz napić się kawy. Stadion w Gdańsku i Starter połączyły siły i stworzyły unikatowe miejsce do pracy. 

Sport&Work Coworking by Starter to kameralne miejsce, które powstało z myślą o wszystkich którzy łączą pracę z pasją do sportu. Mieści się w samym sercu bursztynowego Stadionu w Gdańsku przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1. Miejsce do pracy to odrębna loża o powierzchni 32,97m2 z wydzielonymi stanowiskami pracy oraz widokiem na murawę Stadionu. Każde stanowisko wyposażone jest w biurko, krzesło, zamykaną na kluczyk szafkę. Miejsce oferuje również dostęp do sprzętów biurowych oraz Internetu. 

Sport&Work Coworking by Starter wyposażony jest również w indywidualny aneks kuchenny, czajnik, mikrofalówkę. Do dyspozycji jest także sala konferencyjna ze specjalnym rabatem dla Najemców oraz promocyjny abonament na parking w kwocie 150 zł netto miesięcznie. Do Sport&Work Coworking by Starter można również dotrzeć rowerem przez wyznaczone ścieżki rowerowe, a rower zostawić w bezpiecznym wyznaczonym miejscu. Stadion oferuje również dodatkowe atrakcje i zniżki dla Najemców, o których już niebawem!

Sport&Work Coworking by Starter już jest otwarte, dlatego przygotowaliśmy promocję w której koszt jednego stanowiska pracy to 495 zł. (cena za miesiąc) przez 3 miesiące. Stała cena to 695 zł. Ilość miejsc objętych promocją jest ograniczona do pierwszych 4 klientów.

Zapytaj ogłoszeniodawcę
Tel. 576...576 199 998
osoba do kontaktu: Ewelina Witkowska

Administratorami Twoich danych osobowych są Robert Borzym i Bartłomiej Dyląg, działający pod firmą Friscom s.c. Robert Borzym, Bartłomiej Dyląg ("FRISCOM"). Wysyłając zapytanie i akceptując Regulamin zawierasz umowę z FRISCOM, który będzie przetwarzał dane osobowe przekazane przez Ciebie za pomocą formularza w celu wykonania tej umowy oraz dla prawnie uzasadnionych celów FRISCOM. Dane te będą przekazane Ogłoszeniodawcy ( Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości, z siedzibą w Gdańsku (80-386 Gdańsk), ul. Lęborska 3B, KRS 0000234045, NIP 5832907440, REGON 220049622 ), który z chwilą zebrania danych staje się również ich administratorem i może je przetwarzać w celu skontaktowania się z Tobą w odpowiedzi na przesłane przez Ciebie zapytanie. Dane przekazujemy także podmiotom trzecim, z którymi łączy FRISCOM stosunek powierzenia. Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W określonych przypadkach masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby takiego marketingu, przenoszenia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Czytaj więcej...

Możesz także przejść na stronę www: http://inkubatorstarter.pl

<< powrót do formularza

STARTER

ogłoszenia
wybrane ogłoszenia
Sport&amp;Work Coworking by Starter Gdańsk ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1 biura - wynajem
Sport&Work Coworking by Starter, Gdańsk - Letnica, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1

pow. 32,97 m2

biura - wynajem

zadzwoń zapytanie