Nowe biura Unum Życie

Cztery nowe biura - dwa w Warszawie, jedno w Olsztynie i w Poznaniu - wynajęła spółka Unum Życie TUiR. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa.

Nowe biura Unum ŻycieNowe biura Unum Życie TUiR, źródło: informacja prasowa

Unum Życie TUiR S.A. jest częścią Grupy Unum, lidera w zakresie ubezpieczeń na życie w Stanach Zjednoczonych Ameryki i Wielkiej Brytanii. Grupa Unum działa od ponad 170 lat, a w Polsce - od ponad 20 lat (do 2018 roku pod nazwą Pramerica Życie TUiR SA). Struktura firmy obejmuje biura w 12 największych miastach w kraju.

Dwa nowe biura, otwarte na początku roku, znajdują się w Warszawie. Pierwsze, liczące 680 mkw., w biurowcu Equator 4, drugie w Park Avenue (360 mkw.). W najbliższym czasie otwarte zostaną kolejne biura Unum Życie. Firma rozwija także swoje biura w regionach. Latem bieżącego roku zostanie otwarte olsztyńskie biuro w budynku przy ul. Głowackiego (o powierzchni 200 mkw.), a jesienią pracownicy wprowadzą się do budynku Business Garden (460 mkw.) w Poznaniu. Negocjacje w imieniu najemcy prowadziła międzynarodowa firma doradcza Cresa.


źródło: informacja prasowa, 15.07.2019