Wrocław: EPP w biurach serwisowanych CitySpace

Spółka EPP, największy właściciel nieruchomości handlowych w Polsce, dołączyła do grona najemców CitySpace we wrocławskim biurowcu Nobilis Business House.

Wybór lokalizacji nie był przypadkowy - Nobilis Business House znajduje się przy placu Grunwaldzkim we Wrocławiu, a spółka EPP jest właścicielem i zarządcą Pasażu Grunwaldzkiego, w którym znajduje się główna wrocławska siedziba firmy.

Wrocław: EPP w biurach serwisowanych CitySpaceCitySpace, Nobilis Business House, źródło: materiały prasowe

Nowe biura są efektem rozwoju działalności EPP w stolicy Dolnego Śląska i poszerzenia struktur spółki. Kilkunastu pracowników EPP zajęło w CitySpace kilka gabinetów z kontrolą dostępu. – Powodem wynajmu powierzchni biurowej w CitySpace jest poszerzenie działów. Potrzebowaliśmy dodatkowego miejsca dla Akademii Najemcy EPP, działu architektów i działu integracyjno-operacyjnego – wyjaśnia Magdalena Nazaruk, z biura prasowego EPP. – Biuro serwisowane w tym przypadku okazało się dla nas wygodnym rozwiązaniem – dodaje.

EPP już wcześniej korzystał z usług CitySpace, ale w Warszawie. Po kilku latach znów zdecydował się na biura serwisowane. – To pokazuje, że nasze elastyczne przestrzenie biurowe są doskonałym miejscem dla rozwiniętych spółek i dojrzałego biznesu. Nasze biura gwarantują najemcom pełną prywatność i komfortowe warunki pracy. Firma może skoncentrować się tylko i wyłącznie na własnym biznesie, co jest dużym plusem. Korzysta przy tym w cenie najmu z wielu udogodnień takich jak recepcja, sale konferencyjne czy w pełni wyposażone współdzielone kuchnie – mówi Magdalena Śnieżek, regional manager CitySpace.

Wrocław: EPP w biurach serwisowanych CitySpaceCitySpace, Nobilis Business House, źródło: materiały prasowe

Centra biznesowe CitySpace składają się z prywatnych gabinetów, powierzchni typu open space na wyłączność oraz pomieszczeń współdzielonych. Klienci mogą najmować je w dowolnych konfiguracjach. Do biur mają dostęp 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Serwisowana przestrzeń biurowa adresowana jest do firm różnego rodzaju – od start-upów do korporacji. Wśród najemców są firmy z branży doradczej, finansowej czy nowych technologii. CitySpace to doskonałe miejsce zarówno dla firm kilkuosobowych, jak i większych zespołów. Można tu także otworzyć biuro wirtualne. CitySpace od niedawna działa w drugiej prestiżowej lokalizacji we Wrocławiu – Aquarius Business House, gdzie na najemców czeka prawie 300 stanowisk pracy. Centra biznesowe operatora znajdują się również w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Katowicach. Firma jest obecna na polskim rynku od 2015 roku. Jej właścicielem jest Echo Investment.

EPP jest właścicielem centrów handlowych z nieruchomościami o wartości 2,6 mld euro. Portfel spółki obejmuje 24 obiekty handlowe, sześć lokalizacji biurowych oraz jeden projekt wielofunkcyjny w realizacji o łącznej powierzchni GLA wynoszącej ponad milion mkw. Nieruchomości EPP położone są w najbardziej atrakcyjnych dla handlu miastach w Polsce. Spółka notowana jest na giełdach w Johannesburgu (JSE) i Luksemburgu (Euro MTF). EPP została zarejestrowana w Holandii w styczniu 2016 roku.

Wrocław: EPP w biurach serwisowanych CitySpaceCitySpace, Nobilis Business House, źródło: materiały prasowe

CitySpace, polski operator elastycznych powierzchni biurowych, dysponuje jedną z największych sieci lokalizacji w całym kraju. Zarządza biurami serwisowanymi, biurami hybrydowymi i wirtualnymi, a także salami konferencyjnymi i salami spotkań. CitySpace wybiera biurowce, które spełniają najwyższe standardy techniczne, tworząc ergonomiczne, inteligentne miejsca pracy blisko wszystkiego, czym żyje miasto: blisko spotkań, zakupów, restauracji i kawiarni, a także kultury.


źródło: informacja prasowa, 05.07.2019