Warszawski Graffit z nowym zarządcą

Na zarządcę biurowca przy ulicy Domaniewskiej na warszawskim Mokotowie wybrana została firma Colliers International.

Graffit został kupiony w styczniu 2019 roku przez Zeus Capital Management, który zarządza nieruchomością w imieniu wybranej grupy inwestorów.

Warszawski Graffit z nowym zarządcąGraffit, źródło: materiały prasowe

7-kondygnacyjny budynek oferuje ponad 18 550 mkw. powierzchni, w tym 16 600 mkw. powierzchni biurowej i 1 950 mkw. powierzchni handlowej. Lokalizacja przy ulicy Domaniewskiej 28 zapewnia dogodne połączenie z centrum miasta i Lotniskiem Chopina. Projekt biura objęto programem Hines Green Office, który w całości opiera się na koncepcjach proekologicznych. Potwierdza to uzyskany przez Graffit certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. Budynek został oddany do użytku w II kwartale 2018 roku i doskonale wpisał się w otoczenie biznesowe Mokotowa.

Zeus Capital Management to międzynarodowa prywatna firma inwestycyjno-mieszkaniowa, obecna na rynku od 2007 roku. Jest w pełni zintegrowaną, profesjonalną organizacją, która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami i aktywami. Jej stałe zespoły są tworzone lokalnie we wszystkich regionach docelowych. Poprzez ich sieć oraz podmioty powiązane, Zeus Capital Management jest w tej chwili aktywnie obecny w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych.


źródło: informacja prasowa, 02.07.2019