Elastyczne biura w Galerii Młociny

Od 23 maja na warszawskich Bielanach działać będą nowe biura coworkingowe, których operatorem jest firma CitySpace.

Elastyczne biura w Galerii MłocinyGaleria Młociny, źródło: informacja prasowa

CitySpace Club Młociny to 5 ciekawie zaprojektowanych i w pełni wyposażonych kontenerów, umożliwiających komfortową pracę i organizację spotkań biznesowych. Kontenery znajdą się na drugim piętrze Galerii Młociny i ustawione zostaną na dwóch poziomach. Na górze znajdzie największe, oznaczone neonem kontenerowe biuro, z 6 stanowiskami do pracy i widokiem na całą strefę restauracyjno-rozrywkową. W czterech dolnych kontenerach CitySpace zaplanowało 12 biurek i recepcję.

We wnętrzach kontenerów znajdą się ergonomiczne meble biurowe. Na potrzeby spotkań i prezentacji na ścianach zawisną ekrany LCD. Wynajmujący będą mogli skorzystać z szybkiego i stabilnego łącza internetowego. Projektanci z Medusa Group zadbali również o odpowiednie oświetlenie, przyjazne dla zdrowia i pozytywnie wpływające na koncentrację w trakcie pracy.

Kilka tygodni po debiucie, CitySpace Club Młociny powiększy się o coworking, w którym będzie czekać ponad 60 stanowisk do pracy z pełnym biurowym wyposażeniem. Chętni do pracy będą mogli skorzystać z dwóch podstawowych opcji wynajmu; pierwsza zakłada wynajem miejsca do pracy bez przypisanego na stałe biurka, druga to wynajem dedykowanego stanowiska pracy z prywatnymi, zamykanymi na klucz szafkami i szufladami.

Biuro na Młocinach będzie największym coworkingiem CitySpace, polskiej firmy oferującej elastyczne powierzchnie do pracy, dotychczas skoncentrowanej na wynajmie biur serwisowanych o wysokim standardzie. Na 14 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni biurowej operator zarządza dziś ponad 1700 stanowiskami pracy i kilkudziesięcioma salami do spotkań.

W obu przypadkach coworkerzy mogą liczyć na dostęp do takich udogodnień, jak obsługa recepcyjna, wysokiej klasy urządzenia biurowe oraz w pełni wyposażona kuchnia z wodą, herbatą i kawą.

Galeria Młociny otwarta zostanie 23 maja 2019 roku. Powstaje tuż przy węźle Młociny – w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów w Warszawie, z bezpośrednim dostępem do metra, licznych linii tramwajowych i autobusów miejskich, podmiejskich i krajowych, stacji rowerowej oraz parkingu P&R. To najważniejsze miejsce przesiadkowe północnej części miasta i sąsiednich miejscowości, z którego co roku korzysta ponad 24 mln pasażerów.

Inwestorami Galerii Młociny są spółki EPP (70 proc. udziałów) i Echo Investment (30 proc. udziałów). Pierwsza będzie zarządzać nowo otwartym kompleksem. Druga odpowiada całościowo za proces deweloperski i najem.


źródło: informacja prasowa, 16.05.2019