Najemcy New City rozszerzają współpracę

Firma Hines podpisała z dwoma najemcami porozumienia o ekspansji powierzchni zajmowanej w warszawskim biurowcu New City.

Na zwiększenie powierzchni najmu w budynku przy ul. Marynarskiej 15 zdecydowały się: polski oddział spółki Cheil Germany GMBH oraz firma HAVI Logistics.

Najemcy New City rozszerzają współpracę
New City, źródło: materiały prasowe

Cheil Germany GMBH to technologiczna agencja kreatywna i centrum produkcji cyfrowej, będąca częścią Cheil Worldwide Inc., jednej z wiodących firm zintegrowanej komunikacji marketingowej na świecie. W New City firma obecna jest od 2012 roku. Dzięki ekspansji o dodatkowe 606 m kw. biuro Cheil Germany będzie zajmowało ponad 2200 m kw. powierzchni kompleksu.

Decyzję o ekspansji o niemal 250 m kw. powierzchni w New City podjęła także inna światowa marka – HAVI Logistics. Firma jest globalnym dostawcą kompleksowych usług logistycznych w ponad 100 krajach. Od kilku lat w budynku New City mieści się Centrum Usług Wspólnych IT, które dzięki powiększeniu wynajmowanej przestrzeni, obecne będzie na 641,50 m kw. biurowca.

Złożony z dwóch budynków kompleks biurowy New City ma łączną powierzchnię ponad 44 000 m kw., a położony jest przy ulicy Marynarskiej 15 w centrum biurowej części Mokotowa – największej dzielnicy biznesowej Warszawy. Kompleks charakteryzuje się doskonałą ekspozycją oraz bezpośrednim sąsiedztwem skrzyżowania łączącego cztery najważniejsze arterie Mokotowa – aleję Wilanowską oraz ulice Marynarską, Wołoską i Gintrowskiego. New City jako jedyny obiekt w tej części Mokotowa dysponuje wjazdami z trzech stron (od ulicy Marynarskiej, Cybernetyki i Postępu). W sąsiedztwie kompleksu znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe zapewniające szybki i dogodny dojazd ze wszystkich dzielnic miasta.


źródło: informacja prasowa, 14.02.2019