V.Offices z drugim najemcą

Do biurowca przy al. 29 Listopada w Krakowie, którego oddanie do użytku przewidziano na luty 2019 roku, wprowadzi się firma WorldRemit.

Deweloperem i właścicielem projektu jest AFI Europe, a w transakcji reprezentowała go firma Knight Frank, agent wyłączny.

V.Offices z drugim najemcąV.Offices, źródło: materiały prasowe

WorldRemit, reprezentowany przez JLL, wynajął 2 184,5 m kw. GLA w budynku V.Offices. WorldRemit oferuje usługi przesyłu pieniędzy za pośrednictwem swojej strony internetowej oraz aplikacji mobilnych do ponad 120 krajów. Pieniądze mogą zostać dostarczone jako depozyt bankowy, odbiór gotówki, pieniądze mobilne lub doładowanie telefonu. Firma używa wiodących w branży systemów płatniczych i jest w pełni nadzorowana przez instytucje finansowe.

V.Offices oferuje prawie 25 000 m kw. powierzchni biurowej do wynajęcia. W 2017 roku zdobył certyfikat „International New Construction” oraz najwyższy wynik w Polsce i Europie Wschodniej w klasyfikacji BREEAM Outstanding (90,57%). Certyfikat BREEAM to wielokryterialny system oceny jakości oraz wpływu budynków na środowisko, będący obecnie jednym ze standardów w branży nieruchomości na świecie. Poziom Outstanding to najwyższa ocena w klasyfikacji BREEAM.


źródło: informacja prasowa, 03.01.2019