Nowe i rozszerzone kontrakty w Sky Tower

Wrocławski biurowiec, należący do LC Corp SA, zyskał nowych najemców, poszerzył także umowy z dotychczasowymi.

Nowe i rozszerzone kontrakty w Sky TowerSky Tower, źródło: materiały prasowe

Nowe biura w Sky Tower zajęły m.in. Halla Holdings Corporation oraz  Nuvalu Polska Sp.z o.o.

Nowe i rozszerzone kontrakty w Sky Tower
Sky Tower, źródło: materiały prasowe
Halla Holdings Corporation to koreańska firma działająca w branży automotive, która zdecydowała się na otwarcie jednego ze swoich oddziałów właśnie we Wrocławiu. Na siedzibę oddziału firma wybrała biuro na 14. piętrze Sky Tower. Z początkiem czerwca umowę najmu podpisała również spółka Nuvalu Polska Sp.z o.o. która specjalizuje się w doradztwie na rynku nieruchomości komercyjnych.

Biurowiec Sky Tower jest zlokalizowany w dzielnicy Krzyki. W bezpośrednim sąsiedztwie przebiega główna trasa łącząca południe miasta z autostradą A4. Z biurowcem sąsiadują również kluczowe linie autobusowe i tramwajowe, a odległość od dworców PKP i PKS wynosi 1,5 km. Sky Tower oferuje takie udogodnienia, jak m.in. duży, podziemny parking, centrum fitness, kręgielnia, strefa food court i taras widokowy. Na parterze i pierwszym piętrze budynku znajduje się pasaż handlowy oraz restauracje i kawiarnie.

W skład kompleksu Sky Tower, liczącego 212 metrów i 50 pięter, wchodzą część biurowa, apartamentowa oraz pasaż handlowy. Na 49. piętrze usytuowany jest punkt widokowy, z którego można podziwiać panoramę Wrocławia i okolic z wysokości około 200 metrów.


źródło: informacja prasowa, 28.08.2018