Rekomercjalizacja Ptak Outlet

Za rekomercjalizację Ptak Outlet, największego w Polsce i jedynego w Europie Środkowej centrum outletowego o charakterze międzynarodowym, będzie odpowiadała agencja CBRE.

Inwestycja, zlokalizowana w Rzgowie pod Łodzią, stanowi część Ptak Fashion City, największego w Europie kompleksu handlowego łączącego sprzedaż hurtową i detaliczną odzieży. Każdego roku odwiedza to miejsce ponad 7 mln klientów z całego świata.

Rekomercjalizacja Ptak OutletPtak Outlet, źródło: materiały prasowe

Na Ptak Outlet składa się 19 tys. mkw. powierzchni najmu, food court oraz parking na ponad tysiąc samochodów. Na terenie centrum outletowego znajdują się sklepy ponad 100 światowych marek - m. in.: Douglas Outlet (jedyny w Polsce), Guess, Calvin Klein, Lacoste, Tommy Hilfiger, Pepe Jeans London, U. S. Polo Assn. Budynek Ptak Outlet nawiązuje wyglądem do architektury XIX-wiecznej Łodzi.

Rzgów znajduje się 10 minut drogi od centrum Łodzi i lotniska oraz 50 minut od międzynarodowego lotniska w Warszawie. Ptak Outlet jest jedynym tego typu obiektem w promieniu 130 km, tuż przy węźle komunikacyjnym drogi A1 z drogą ekspresową S8.


źródło: informacja prasowa, 21.05.2018