Rise.pl z trzema biurami w Krakowie

Rise.pl, polski operator przestrzeni coworkingowych i biur serwisowanych, wynajął 1450 mkw. powierzchni biurowej w biurowcu Galileo.

Z usług firmy Rise.pl w budynku Galileo będzie można korzystać od kwietnia 2018 r. Firma Savills, jako agent wyłączny budynku, w transakcji najmu reprezentował jego właściciela, firmę GTC. Firmę Rise.pl w transakcji reprezentowała agencja FYI Commercial Consulting, będąca częścią Grypy FYI.

Rise.pl z trzema biurami w KrakowieGalileo

W ofercie firmy Rise.pl, oprócz elastycznych miejsc pracy dostępnych pod krótkoterminowy wynajem, znajdują się usługi wspierające dla biznesu, takie jak wirtualne biuro, rachunkowość oraz pomoc w rejestracji spółek. Operator obecny jest w czterech polskich miastach (w Warszawie, Rzeszowie, Katowicach i Krakowie w ramach biur własnych oraz franczyzowych LC Trade) oraz w Czechach. Firma istnieje na rynku od 2003 roku.

Jak podaje raport firmy Savills „Elastyczne miejsca pracy w Polsce”, Kraków jest drugim co do wielkości rynkiem przestrzeni coworkingowych i biur serwisowanych w Polsce, dysponującym blisko 15 000 mkw. elastycznej powierzchni biurowej w 25 lokalizacjach.

Galileo wraz z budynkami Edison, Pascal i Newton jest częścią kompleksu biurowego, którego deweloperem i właścicielem jest firma GTC. Obiekt zlokalizowany przy ul. Armii Krajowej w Krakowie oferuje 10 600 mkw. powierzchni biurowej. W tym roku kompleks przeszedł kompleksową modernizację, w ramach której utworzono zielone pergole wokół obiektu, wprowadzono nową identyfikacje wizualną najemców oraz całkowicie odnowiono lobby recepcyjne trzech budynków, w tym Galileo. Z kolei budynek Edison na parterze zyskał udogodnienia na wyłączny użytek najemców: nową siłownie, grotę solną i nowoczesną salę konferencyjną.


źródło: informacja prasowa. 15.01.2018